Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Fadik Kimdir? Polen Emre Yaşı

Bir Zamanlar Çukurova Fadik Kimdir? Polen Emre Yaşı

Başarılı oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fadik kimdir ve canlandıran Polen Emre boyu, Polen Emre dizileri, Polen Emre nereli ve Polen Emre yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

 

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Bir Zamanlar Çukurova Fadik Kimdir?

 

Canlandıran: Polen Emre
Yaşı: 1991
Nereli: Adana
Kilosu: 54 kg
Boyu: 1.74 m
Sevgilisi, Eşi

 

Gerçek bir dedikoducu. İşinde uzman. Birçok konuyu şap şap hemen konuşur. Neydi, ne oldu, nereye gidiyoruz? Tüm bilgileri anında siler ve yerine yenilerini, bolca abartılmış ve üstüne koyulmuş olanları ekler.

Konak çalışanlarından biridir. Züleyha gelince onu kıskanmış ve ona karşı olmuştur. Ancak zamanla Züleyha’nın gitmeyeceğinden emin oldukça taraf değiştirip Züleyha’nın tarafını tutmuştur. Garip bir kişiliktir.

 

Polen Emre kimdir? (Bir Zamanlar Çukurova Fadik)

1991 Adana doğumludur. Eğitimini İstanbul Plato Okulu Radyo ve Televizyon Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Ardından Seyhan Belediyesi Şehir Tiyatrosu bünyesinde görev yapmaktadır.

 

Birçok tiyatro oyununda yer almış ve başarılı oyunculuğu ile dikkatleri üzerine toplamış bir oyuncudur.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fadik karakterine hayat vererek elde etmiştir. Bundan sonraki projelerinde başarılar dileriz.

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Fadik rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Polen Emre Dizileri

  • Bir Zamanlar Çukurova

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz