Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Gülten Kimdir? Selin Genç Yaşı

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Kimdir? Selin Genç Yaşı

Başarılı oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten kimdir ve canlandıran Selin Genç boyu, Selin Genç dizileri, Selin Genç nereli ve Selin Genç yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Bir Zamanlar Çukurova Gülten Kimdir?

 

Canlandıran: Selin Genç
Yaşı: 26 Haziran 1994
Nereli: İstanbul
Kilosu: 54 kg
Boyu: 1.75 m
Sevgilisi, Eşi

 

Özünde iyi niyetli ve karakteri düzgün bir anadolu kızıdır. Gaffur’un kız kardeşidir. Ayrıca net olarak belirtmek gerekir ki Yılmaz’a sırılsıklam aşıktır. Yılmaz ile güzel bir geleceğin hayalini kurarak yaşamaktadır.

Züleyha ilk geldiğinde Yılmaz’ın kız kardeşi sandığından dolayı Züleyha’ya çok yakın davranmıştır. Sonuçta Yılmaz’ın kız kardeşi. Ancak gerçeği öğrenince yüreğine bir ağırlık çökmüştür. Ne yapacağını bilmez bir halde ortalıkta sağa-sola gitmiştir.

 

Yılmaz’a olan tutkusundan vazgeçemiyor ve eğer bir fırsat olursa Yılmaz’ı elde etmek için düşüncelere dalıyor.

 

Selin Genç kimdir? (Bir Zamanlar Çukurova Gülten)

26 Haziran 1994 İstanbul doğumludur. Eğitimini Işık Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Sonrasında oyunucluk ile ilgilenmek istemiştir.

Böylelikle Dilek Sabancı Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne gitmiş ve başarı ile bitirmiştir. Kameraönü oyunculuk ve diksiyon dersleri gibi birçok tecrübeyi deneyimlemiştir.

 

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Gülten karakteri ile elde etmiştir. İlk tecrübe edindiği dizide 42 bölümden fazla yer alması ile kendisine büyük bir tecrübe fırsatı doğmuş olmakta. Başarılar dileriz.

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Gülten rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Selin Genç Dizileri

  • Bir Zamanlar Çukurova

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz