Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Çetin Kimdir? Aras Şenol Yaşı

Bir Zamanlar Çukurova Çetin Kimdir? Aras Şenol Yaşı

Başarılı oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Çetin kimdir ve canlandıran Aras Şenol boyu, Aras Şenol dizileri, Aras Şenol nereli ve Aras Şenol yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Bir Zamanlar Çukurova Çetin Kimdir?

 

Canlandıran: Aras Şenol
Yaşı: 4 Temmuz 1993
Nereli: İstanbul
Kilosu: 74 kg
Boyu: 1.82 m
Sevgilisi, Eşi:

 

Fekeli Ağa’nın sağ koludur. Yılmaz ile de arası çok iyidir. Birbirleri ile sırdaştırlar. Oldukça dürüst ve temiz bir kişiliğe sahiptir.

Daha önce hiç gönül ilişkisi olmamıştır. Ancak konağa geldiğinde Gülten’i görünce kalbinde bir hoşluk hissetmiştir. Gülten’e bağlanmıştır.

 

Oldukça çalışkan biri olan Çetin, birçok olayın yaşanmasına rağmen kendini korumayı başarmış ve kendisine saygısını kaybetmemiştir. Gülten’in de onu sevmesini istemiştir.

 

Aras Şenol kimdir?

4 Temmuz 1993 İstanbul doğumludur. Eğitimini Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Üniversite yıllarında ve sonrasında tiyato ile çok işli dışlı olmuştur.

Sonrasında dizi oyunculuğu ile ilgilenmeye başlamıştır. İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile elde etmektedir. Burada oynadığı Çetin karakteri ile oldukça iyi performans göstermektedir.

 

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Çetin rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Aras Şenol Dizileri

  • Bir Zamanlar Çukurova

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz