Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Fikret Kimdir? Furkan Palalı Yaşı

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Kimdir? Furkan Palalı Yaşı

Başarılı oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret kimdir ve canlandıran Furkan Palalı boyu, Furkan Palalı dizileri, Furkan Palalı nereli ve Furkan Palalı yaşı gibi bilgiler.

 

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Bir Zamanlar Çukurova Fikret Kimdir?

 

Canlandıran: Furkan Palalı
Yaşı: 27 Ekim 1986
Nereli: Konya
Kilosu: 81 kg
Boyu: 1.90 m
Sevgilisi, Eşi:

 

Yıllar boyunca Almanya’da olan ve gözlerden uzak bir hayat yaşayan Fikret, memleketine geri döneceği günü saymaktadır. Aklındaki planları yalnızca kendi bilmektedir.

Ali Rahmet Fekeli, tek mirasçısı olarak Yılmaz’ı seçmişti. Şimdi öz yeğeni Almanya’dan gelerek herkeste merak uyandırmıştır. Hem Yaman ailesi hem de Fekeli ailesi, Fikret’in bu gelişini ilgi ile izlemektedir.

 

Duygularını kontrol etmekte çok zorlanan biridir. Hem öfkesini hem de sevgisini fazla göstermektedir. Çeşitli duygu patlamaları yaşamaktadır. Stabil olmayan psikolojisi ile ne yapacağı tam olarak belli olmayan biridir.

 

Furkan Palalı kimdir?

27 Ekim 1986 Konya doğumludur. Eğitimini Hacettepe Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nü bitirerek elde etmiştir. Ardından Marmara Üniversitesi Radyo ve Televizyon Bölümü’nde yüksek lisans yapmıştır.

 

7 yıl Kombassan Spor‘da profesyonel basketçi olarak yer almıştı. 2 yıl da Tofaş Spor‘da oynamıştır. Ardından eğitimleri için basketbol kariyerini bırakmıştır. Sonrasında üniversite döneminde Tuncay Özinel ve Ferdi Merter‘den özel oyunculuk dersleri almıştır.

Bir dönem de modellik yapan yakışıklı oyuncu 2011 Best Model of the World yarışmasında birinci seçilmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini Küçük Sırlar dizisinde Aras karakterini oynayarak elde etmiştir. Sonrasında ise Hayat Devam Ediyor dizisinde Giray karakterine hayat vermişti.

 

Son Yaz – Balkanlar 1912 dizisinde Arif, Kızılelma dizinde ise Murat olarak görmüştük. No: 309 dizisinde 65 bölüm Onur Sarıhan karakterini oynaması ile oyunculuk alanında güzel tecrübeler elde etmişti.

Benim Tatlı Yalanım dizisinde ise Nejat Yılmaz karakteri ile 28 bölüm oynamıştır.

 

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Fikret rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Furkan Palalı Dizileri

  • Bir Zamanlar Çukurova
  • Benim Tatlı Yalanım
  • Bir Mucize Olsun
  • No: 309
  • Kızılelma
  • Son Yaz – Balkanlar 1912
  • Hayat Devam Ediyor
  • Küçük Sırlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz