Ana Sayfa Bir Zamanlar Çukurova Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Kimdir? Melike İpek Yalova

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Kimdir? Melike İpek Yalova

Başarılı oyuncu Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Müjgan kimdir ve canlandıran Melike İpek Yalova boyu, Melike İpek Yalova dizileri, Melike İpek Yalova nereli ve Melike İpek Yalova yaşı gibi bilgiler.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Zamanlar Çukurova Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Zamanlar Çukurova dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Zamanlar Çukurova Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Bir Zamanlar Çukurova Müjgan Kimdir?

 

Canlandıran: Melike İpek Yalova
Yaşı: 4 Mayıs 1984
Nereli: Ankara
Kilosu: 50 kg
Boyu: 1.57 m
Sevgilisi, Eşi: Altuğ Gültan

Başarılı bir çocuk doktorudur. 30 yaşlarına ulaşmak üzeredir. İstanbul’da okudu ve ardından babasına ait özel bir hastanede doktorluk yapmak yerine devlet hastanesinde çalışmayı tercih etti.

 

Adana Devlet Hastanesi’ne görevi çıkan Müjgan, güçlü karakteri sayesinde birçok işin üstesinden gelebilmektedir. Kendine güvenir. Bir konu hakkında başarı elde edeceğini hissettiği zaman bunu bırakmak istemez.

 

Hastalarına genel anlamda daha yakın davranır. Onlar ile gerçekten ilgilenir. Onlara deva olmaya çalışır. Çocukların hasta olması ve acı çekmesinden nefret eder. Bu sebeple nasıl olursa yardım edebileceğini her zaman düşünür.

 

Melike İpek Yalova kimdir?

4 Mayıs 1984 Ankara doğumludur. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü’nü başarı ile bitirmiştir. Ardından Roma La Sapienza Üniversitesi’nde Uluslararası Politikalar ve Kriz Yönetimi üzerine çalışmalar yaptı.

 

İlk defa yapımcı Nermin Eroğlu tarafından keşfedilen başarılı oyuncu süregelen dönem içinde birçok eğitim almıştır. Kameraönü oyunculuk ve diksiyon dersleri gibi oyunculuk alanında çok önemli dersleri aldı.

Ardından ilk profesyonel dizi oyunculuğu deneyimini Muhteşem Yüzyıl dizisinde 13 bölüm Princess Isebella Fortuna karakterini oynadı.

 

Ardından 115 bölüm Ayten Alev karakterini oynadığı Karadayı dizisine geçti. Böylelikle ilk 2 projesinde birçok bölüm oynama fırsatı elde ettiği için tecrübesine tecrübe katmıştır.

Hayat Şarkısı dizisinde Suzi olarak, İnsanlık Suçu dizisinde Cevher olarak görmüştük. Türkiye tarafından bilinen ve tecrübeli bir oyuncu haline gelmiştir.

 

Son zamanlarda Bir Zamanlar Çukurova dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Müjgan rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Melike İpek Yalova Dizileri

  • Bir Zamanlar Çukurova
  • İnsanlık Suçu
  • Çember
  • Hayat Şarkısı
  • Karadayı
  • Muhteşem Yüzyıl

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz