Ana Sayfa Afili Aşk Afili Aşk Bölüm Tekrarı Ne Zamanlar Yayınlanıyor?

Afili Aşk Bölüm Tekrarı Ne Zamanlar Yayınlanıyor?

Kanal D’nin çok tutan aşk dizisi Afili Aşk bölüm tekrarı ne zaman yani saat kaçta tekrarlar yayınlanıyor, ayrıntılı olarak yazalım.

Özellikle Youtube üzerinden milyonlarca görüntülenme alan dizinin tekrarları çokça merak ediliyor. Aşk dizisi olmasına rağmen epey bir izleyiciyi etrafında toplamış, elbette oyuncu kadrosu ve karakteri canlandırma şekilde bu konuda çok etkili olmuştur.

Afili Aşk Bölüm Tekrarı

Pazartesi 12:15
Çarşamba 12:15
Perşembe 12:45 ile 23:45
Cumartesi 15:00
Pazar 23:45

Saatleri dizinin tekrar bölümlerinin yayınlanma saatleridir, yani haftanın 5 günü. Bu saatlerde ekran başına geçerseniz mutlaka bölüm tekrarı ile karşılaşırsınız.

Bakalım dizi için önümüzdeki günlerde nasıl gelişmeler olacak. Çünkü izleyici kitlesi epey geniş, dizi müziği Youtube’de 6 milyona ulaşmak üzere. Bu kadar kısa bir süre içerisinde harika görüntülenme sayısı. Bölümleri de milyonlarca görüntülenme alıyor.

Oyuncu kadrosunun çok iyi ve sempatik olduğundan daha önce bahsetmiştik. Özellikle Çağlar Ertuğrul sempatik tavırları ile aşk dizisi seyretmek isteyen izleyicileri etkilemiş diyebiliriz. Bunun yanında diğer oyuncularda harika işler başarmış.

Elbette bu tarz aşk dizilerinin ömrü biraz kısa olabiliyor. Fakat bu kadro ile daha da ileri gidebilirler, tabi komediyi arttırmaları şartı ile.

Sizlerde bu tarz haberleri ve bilgileri takip etmek isterseniz sitemizi takipte kalabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz