Ana Sayfa Yarışmalar Temizlik Benim İşim Temizlik Benim İşim Başvuru Nasıl Yapılır? Yarışma Formatı

Temizlik Benim İşim Başvuru Nasıl Yapılır? Yarışma Formatı

FOX TV’nin yeni yarışma programı olan Temizlik Benim İşim başvuru nasıl yapılır sorusu pek çok aday yarışmacı tarafından araştırılıyor.

Bildiğiniz üzere yarışmanın sunucusu Kadir Ezildi seçildi, daha önceden de Temizlik Avcıları isimli bir programda göre yapıyordu. Oradaki espirili ve sempatik tavrı yeni çıkacak olan bu yarışma programı için yeşil ışık yaktı diyebiliriz.

Temizlik Benim İşim Başvuru Nasıl Yapılır?

Aşağıda paylaştığımız adrese tıklayarak başvuru işlemlerini takip edebilirsiniz.

www.temizlikbenimisim.tv

Titiz ve kirli ev sahibi olarak 2 başvuru çeşidi vardır. Eğer temizleme için başvurmak istiyorsanız titiz, eğer evinizi temizletmek için başvurmak istiyorsanız kirli ev olarak başvuru formunu doldurmanız gerekmektedir.

Kadir Ezildi

Yarışma Formatı Nedir?

Sunucu Kadir Ezildi ile birlikte evden eve temizlik yapılacak. Titiz olarak seçilen 5 yarışmacı bir hafta boyunca mücadele edecek. Eğer kazanırsa 10 Bin TL para ödülü kazanacak ve haftanın galibi olmuş olacak.

Hem rakiplerden hemde sunucudan yani Kadir Ezildi’den en iyi puanı almanız gerekecek. Elbette sunucu temizlik anında yanınızda bulunarak eleştirilerde ve yardımlarda bulunacak. Kısacası yarışmada her hafta 10 bin TL para ödülü var.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz