Ana Sayfa Oyuncular Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir? Elif Çakman Yaşı, Boyu

Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir? Elif Çakman Yaşı, Boyu

Başarılı oyuncu Zümrüdüanka dizisinde Nevcihan kimdir ve canlandıran Elif Çakman, eşi, boyu, dizileri, nereli ve yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz.

Ayrıca dizi içinde nasıl bir karakter olduğunu, dizide neleri etkilediği ile alakalı çeşitli ipuçları da görebilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Zümrüdüanka Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Zümrüdüanka dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Zümrüdüanka Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Zümrüdüanka Nevcihan Kimdir?

Canlandıran:Elif Çakman
Yaşı:9 Mayıs 1978
Nereli:İstanbul
Kilosu:60 kg
Boyu:1.68 m
Sevgilisi, Eşi

Kocası Abbas’a saplantılı bir kadındır. Başka açıklaması olamaz. İnadına Abbas ile birlikte olmaya devam etmektedir. Fitnat’ı, Nevcihan’ın üzerine kuma getirmiştir. Buna rağmen halen daha göz yumup Abbas’ın etrafında dolanmaktadır.

Nevcihan başlarda, sakin otoriter bir kadın olarak karşımızdaydı. Maddi durum olarak herhangi zorluğu olan bir aileden gelmemektedir. Aslına bakarsanız oldukça varlıklı bir aileye mensuptu.

Ayrıca Nevcihan oldukça otoriter yapısı ile Abbas’ı dize getirecekmiş gibi görünmesine karşın Abbas’ın çapkınlıklarına göz yumduğu dikkatlerden kaçmamıştır.

Tek mantıklı açıklaması kocası Abbas’a olan takıntısı olabilir. Başka türlü 2 çocuk annesi bir kadının böyle bir durum karşısında yapması gerekenler başlarda oldukça basitti.

Elif Çakman kimdir?

9 Mayıs 1978 İstanbul doğumldur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal Bölümü’nü başarı ile bitirerek elde etmiştir. Üniversite’de yer aldığı süre boyunca ve sonrasında oyunculuğa büyük ilgi duymuştur.

Özel oyunculuk dersleri ile kendisini kameraönü oyunculuk ve temel oyunculuk alanında geliştirmiştir. Ayrıca diksiyon dersleri de alarak kendisini oyuncu olmak için hazır hale getirmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Geniş Zamanlar dizisi ile elde etmiştir. Burada Lale isimli karaktere hayat vermişti. Sonrasında Yerden Yüksek dizisinde Güler rolünü oynadı. Galip Derviş dizisinde ise Selin olarak karşımıza çıktı.

Ulan İstanbul dizisi Elif Çakman için oldukça önemli. Çünkü bu dizide 39 bölüm Cemile karakterine hayat vermesi hem tecrübe elde etmesine hem de hayran kitlesi kazanmasına olanak sağladı.

Ardından Tatlı İntikam dizisinde ise Havva karakteri olarak görmüştük. Giderek tanınan ve bilinen bir oyuncu haline geldi. Kardeş Çocukları dizisinde Kevser olarak karşımıza çıkmıştı. Burada da 21 bölüm oynama fırsatı elde etmişti.

Son zamanlarda Zümrüdüanka dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Nevcihan rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Elif Çakman Dizileri

  • Zümrüdüanka
  • Kardeş Çocukları
  • Çoban Yıldızı
  • Tatlı İntikam
  • Ulan İstanbul
  • Galip Derviş
  • Yerden Yüksek
  • Geniş Zamanlar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz