Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Terapist Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Terapist Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Terapist dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Bizi hangi isimler karşılıyor? Daha önce hangi projelerde görmüştük?

Terapist ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Terapist hangi kanalda? Dizi için düşünülen platform Gain olduğu görülmekte.

Terapist Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda karşımıza çıkan isim Zeynep Dadak oldu. Kendisi daha önce 4’ten fazla projede yönetmen olarak çalışmıştır. Ayrıca bu 4 projede de senarist olarak ekipte yerini almıştır.

Bu projede de hem senarist hem yönetmen olarak yer alabilir henüz kesin bir bilgi yoktur.

Mavi Dalga isimli 2013 filminde hem yönetmen hem senarist olarak karşımızdaydı. Ah Gözel İstanbul ve Bu Sahilde isimli belgesellerin çekiminde de yönetmen, yapımcı ve senarist olarak yer almaktaydı

Terapist Yapımcısı

Yapımcı şirket ve diğer yapımcılar hakkında şu an için açıklanmış bir bilgi yoktur. Bu sebeple bekleyişimizi sürdürmekteyiz. Dizi henüz yapım aşamasında ve değişiklik gösteren isimler oluyor.

Yakın zamanda tüm yapımcıları ve yapımcı şirketi sizlere tanıtacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Terapist Senaristi

Dizinin senaristi şu an için belli değildir. Yakın tarihte senaryo ekibinde kimlerin yer aldığı ile alakalı haberler bekliyoruz. Bizleri takip ederek sizler de öğrenebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ediyoruz.

Dizinin yönetim kadrosunu kabaca görmüş olduk. Bu insanların daha önce hangi yapımlarda yer aldığına özet anlamda bakmış olduk. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu arada Terapist dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Terapist Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz