Ana Sayfa Zalim İstanbul Zalim İstanbul 2. Sezon (10.Bölüm) Ne Zaman Başlayacak?

Zalim İstanbul 2. Sezon (10.Bölüm) Ne Zaman Başlayacak?

Ekranların sevilen dizilerinden birisi olan Zalim İstanbul 2. sezon ne zaman başlayacak sorusunun cevabı ile karşınızdayız.

Bildiğiniz üzere heyecan dorukta bitmişti, izleyicileri bu yüzden biraz tepki göstermişti. Çünkü bazı oyuncuların akıbeti ne olacak tam belli değildi. Yine de 2.sezon hazırlıkları tam olarak başladı ve çekimlerde önemli bir yol alındı.

Zalim İstanbul 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Hepinizin bildiği üzere dizi sezonu Eylül ayında başlar. Bu dizinin 10. bölümü de Eylül ayı içerisinde yayınlanacak. Yine Kanal D’de Pazartesi akşamları karşınızda olacak.

İlk sezon bazı kısımları beğenilmemişti, bunlar karakterin kendini tam olarak savunmaması ve haklıyken haksız duruma düşmesi, gibi olaylar biraz tepki çekti. Youtube’de yayınlanan bölüm tekrarlarının altında yapılan yorumlar tam olarak bu yönde. Bakalım yeni sezonda bu sorunun üstesinden gelebilecekler mi?

Karaçay Köşkü’ünde oldukça olay yaşandı, tabi bu olaylar biraz dramatik ve sonu belli olan davranışlar olduğu için bazı seyirciler memnun kalmadı.

Yinede dizi içerisindeki Nedim ve Cemre’nin akıbeti ne olacak diye pek çok kişi merak ediyor. Bu olaylar üzerine daha çok yoğunlaşacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz