Ana Sayfa Aşk Ağlatır Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede? Ziyaretler

Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede? Ziyaretler

ask-aglatir-nerede-cekiliyor-dizi-seti-nerede-ziyaretler
Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor? Dizi Seti Nerede? Ziyaretler

Show TV Aşk Ağlatır dizisi nerede çekiliyor? Seti ziyaret etmek isteyen misafirler için yardımcı olalım. Şirin mi şirin bir köy?

MF Yapım tarafından Show TV ekranları için hazırlanan değerli bir dizi için çekimler devam ediyor! Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta‘nın yer aldığı, sanat yönetmeni ise Aylin Aday olduğu Aşk Ağlatır dizisi şirin mi şirin bir köyde çekiliyor.

Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor?

Aşk Ağlatır Dizi Seti -1

Ömerköy! Bu güzide ve kendine has köy yerli turist tarafından ziyaret edilmektedir. Ayrıca belirtelim ki bu şirin köyün nüfusu 528’dir. Ömerköy, Balıkesir‘in Susurluk ilçesine ait güzel bir köy. Sete ulaşmak isteyen Balıkesir il merkezine 31 km uzaklıkta olan ve Susurluk ilçe merkezine ise 17 km uzaklıkta bulunan Ömerköy için kolaylık açısından bir maps linki verelim: Ömerköy Google Maps Haritası

ask-aglatir-dizi-seti-omerkoy-2
Aşk Ağlatır Dizi Seti -2

Köy içerisinde güzel de bir kafe bulunmakta. Yerli turistleri ve köy halkının birlikte bulunduğu kafenin ismi ise Gamzeli Kafe‘dir. Set çalışanları ve köy halkı gün içerisinde bu kafede bulunmaktadırlar. Bunun yanında seti ziyaret etmek isteyen okuyucularımıza tarihleri de belirtelim. Görünen o ki dizi seti Ağustos ayı boyunca Ömerköy‘de bulunmaya devam edecek. Bu sebeple ziyaret etmek isteyenler bu aralar etse çok güzel olacaktır. Ömerköy‘den sonraki durak ise İstanbul olacaktır.

Deniz Can Aktaş Hafsanur Sancaktutan Pelin Öztekin (Nagehan) Laçin Ceylan (Sumru) ve Durul Bazan’ın oyuncuları olduğu Aşk Ağlatır dizisi için gerekli olan şirin ve butik bir köydü. Ufak bir araştırmanın ardından Susurluk ilçesine bağlı Ömerköy meydana çıkar. Daha önce 2 şarkının klibinin çekildiği yer olan bu köy, görünen o ki gelecek zamanlarda diziler, filmler ve şarkılar için güzel bir mekan seçimi haline geldi.

Oyuncularla fotoğraf çekinen ziyaretçilerimiz bizlere bu fotoğrafları göndermesi halinde albüm olarak paylaşacağımızı da belirtelim!

ask-aglatir-dizi-seti-omerkoy-3
Aşk Ağlatır Dizi Seti -3

Dizi setinden sıcak görüntüler ile sosyal medyada büyük bir ilgiyle karşılaşan oyuncuların keyfi yerinde gibi. Dizi setini ziyaret etmek için müthiş zamanlama gerçekten de Ağustos ayı içinde gitmek gerekli. Hem havalar güzel hem de set çalışanları serinlemek ve oturmak için orada bulunan Gamzeli Kafe‘ye falan gitmekte. Bu fırsatı değerlendirmek isteyen ziyaretçiler olacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz