Ana Sayfa Haberler YouTube Dünya Genelinde Çöktü! Düzeltilmeye Çalışılıyor

YouTube Dünya Genelinde Çöktü! Düzeltilmeye Çalışılıyor

Youtube video izleme sitesi dünya genelinde çöktü. İnternetinde sorun olduğunu düşünenler, interneti rahat bırakınız. Düzeltilecek.

İnternette sorun mu var? YouTube çalışmıyor. Youtube video çalışmıyor. Youtube kısıtlama mı geldi? Youtube engellendi mi ve Türk Telekom internet sorunu gibi aramalar yaptınız.

Lafı uzatmadan hemen sizi cevaba yönlendireyim.

Evet Youtube Dünya Geneli Çöktü!

Boşuna sağı solu dağıtmayınız. Bu gece de erken yatınız. Aşağıda Youtube ekibinin sorunu çözmeye çalıştığını bildiren tweet bulunuyor.

Dünyaca ünlü video izleme sitesi Youtube çöktü. Yetkilelerden bir açıklama bekleyen insanlar karşılarında şöyle bir tweet buldular.

Youtube Dünya Genelinde Çöktü

Görüldüğü üzere sorunu çözmek için uğraştıklarını belirten yetkililer, yeni güncellemeler olunca da bizleri bilgilendirecekler.

Dileyenler tweet’in orjinalini aşağıdan görebilirler de.

Bu sırada internetimde bir sorun mu var diye düşünen okuyucularımız aynı zamanda Youtube‘ye kısıtlama mı geldi diye de merak ettiler.

Böyle bir durum söz konusu değil. Youtube‘un kendisinde olan bir sorun yüzünden video izleme olayı oldukça sıkıntılı hale gelmiş.

Geçen zaman içerisinde diğer video izleme sitelerine büyük yığılmalar oldu. Vimeo ya da DailyMotion şu anda bayram ediyor olabilir.

Çünkü dünya geneli olan bu sorun aslına bakarsanız YouTube için anlık büyük maddi kayıplar yaşatmakta.

Ayrıca biliyoruz ki böyle durumlar eğer sık yaşanırsa insanlar video izleme platformundan bunalıp başka platformlara kayabilir.

Türk Telekom altyapısı ile alakalı bir durum olmadığını veya internet kısıtlaması söz konusu olmadığını açıkça görebilmekteyiz.

Bu sebeple en iyi çözüm şu anda beklemek ve YouTube yetkililerinden açıklamaları takip etmek olacaktır.

Lafı daha da fazla uzatıp canınızı sıkmayalım. DiziTurkiye.Com güzel günler diler. Bu gece de sabaha kadar Youtube videosu izlemeyiverin canım. 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz