Ana Sayfa Bir Annenin Günahı Bir Annenin Günahı Zehra kimdir? Mina Derman Yaşı, Boyu

Bir Annenin Günahı Zehra kimdir? Mina Derman Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Annenin Günahı dizisinde Zehra kimdir ve canlandıran Mina Derman yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Annenin Günahı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Annenin Günahı Zehra Kimdir?

Canlandıran:Mina Derman
Yaşı:12 Nisan 2002
Nereli:İstanbul
Kilosu:53 kg
Boyu:1.73 m
Eşi / Sevgilisi:

Zehra, abisi Yusuf ve annesi Suna’nın nasıl zor zamanlar geçirdiğini anlayabilecek yaştadır. Bu zorluktan artık gına gelmiştir. Ne zaman rahatlayabilecekler, ne zaman biraz nefes alabilecekler? Devamlı bunları düşünmektedir.

Elbette ailesini sevmektedir. Yalnızca bu durumdan iyiden iyiye sıkılmıştır. Bir mucize olsa da şu bataktan kurtulsa gözü ile bakmaktadır.

Kurtulabilse ailesine de yardım edecektir. Ancak şu aralar ünlüleri takip edip, Bekir’in kızı – mahalle arkadaşı Filiz ile takılmaktadır. Onu bunu çekiştirmekte ve vakit geçirmektedir.

Fakirlikten nefret etme aşamasına gelmiştir. Bu noktada eğer önüne fakirlikten kurtulmasını sağlayacak bir seçenek çıksa direk kabul edecekmiş gibi görünmekte. Elbette bu da çok büyük tehlike olarak görülmekte.

Ali’nin temiz kalbini çok sevmektedir. Zehra da ailenin geri kalanı gibi Ali’nin gülümsemesi ile yumuşamaktadır. Ancak, bu fakir hayata daha ne kadar katlanmak zorundadır?

Mina Derman Kimdir?

12 Nisan 2002 İstanbul doğumludur. Özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmektedir. Şu aralar Son Yaz dizisinde Selçuk karakteri ile oyunculuk yapan Arif Pişkin tarafından çeşitli dersler almıştır.

Arif Pişkin ile yollarının kesişmesi aslına bakarsanız baya baya şans eseri olmuştur. Bir uçak yolculuğunda değerli oyuncu Arif Pişkin‘in eşi, Gülistan Pişkin ile yan yana koltukta denk gelmişler. O dönem de Arif Pişkin oyunculuk dersleri vermekteydi. Kader bu ya, güzel bir karşılaşma olmuş.

Mina Derman hangi menarjerlikte diye merak edenler olursa hemen belirtmiş olalım. Kendisi, Aykut Gözüküçük Menajerlik ile işbirliği içerisindedir.

Lise eğitimini bitirdiğini bildiğimiz güzel oyuncu, lisans eğitimi almak için İtalya Milano’da üniversite başvurusu kabul edildiği yönünde haberler vardır.

Korona Virüs sebebi ile İtalya oldukça zor durumda. Eğitimine başlaması ile bölümü hakkında da bilgi verebileceğiz.

İlk profesyonel oyunculuk deneyimini İncir Ağacı dizisinde 2019 yılında İnci rolünü başarı ile oynayarak elde etmiştir.

Son zamanlarda Bir Annenin Günahı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Zehra rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Mina Derman Dizileri

  • Bir Annenin Günahı
  • İncir Ağacı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz