Ana Sayfa Bir Annenin Günahı Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Dizi için görevli olan yönetim kadrosunu sizlere tanıtmak istedik.

Kanal D ekranları için hazırlanan Bir Annenin Günahı dizisi ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim kadrosu için kesinleşen isimler yer almakta.

Oyuncu kadrosunu sizlere sunmuştuk. Bir de arkaplanda çalışanların kimler olduğunu görmek isteyen dostlarımıza özet bilgiler hazırladık.

Bir Annenin Günahı Yönetmeni

Yönetmen koltuğunda gördüğümüz isim Filiz Gülmez Pakman oldu. Değerli yönetmen daha önce Son dizisinde 25 bölüm boyunca Yardımcı Yönetmen olarak görev almıştı. Ancak yıllar 2012’yi gösteriyordu.

Sonrasında yönetmen olarak Sana Bir Sır Vereceğim, Kiraz Mevsimi (2 bölüm), Çilek Kokusu ve Rüzgarın Kalbi dizilerinde yer aldı.

Süreç boyunca kendini devamlı geliştiren Filiz Gülmez Pakman şimdi de Bir Annenin Günahı dizisinde yönetmen olarak karşımıza çıktı.

Bir Annenin Günahı Yapımcısı

Yapımcı şirket Limon Film oldu. Dizi ve Film dünyası elbette Limon Film‘i yakından tanımakta. Ancak okuyucularımıza Limon Film ürünü olan birkaç projeden söz etmek gerek.

Bu zamana dek 154 projede yer almış dev bir şirket olarak tanımlamak yanlış olmayacaktır.

Poyraz Karayel, İşler Güçler, Avlu ve Şevkat Yerimdar gibi dizileri Türk televizyonlarına kazandırmıştı.

Dizi yapımcısı Hayri Aslan oldu. Bugüne değin 42 projede resmi yapımcı olarak görev almıştı. Bunlara birkaç örnek vererek devam edelim.

Savaşçı, Avlu, Koca Koca Yalanlar, Dudullu Postası, Şevkat Yerimdar ve Poyraz Karayel gibi projelerde resmi yapımcı olarak yer aldı.

Bir Annenin Günahı Senaristi

Bir Annenin Günahı senaristi Ahmet Yurdakul oldu. Bu isim elbette dizi dünyasında çok sevilmekte ve saygı duyulmaktadır. 2 isim daha senarist ekibe katıldı. Yeşim Aslan ve Özlem Atasoy.

Başarılı senaryo yazarının, senarist olarak yer aldığı bazı yapımlara birlikte bakalım.

Avlu dizisinde 12 bölüm, Kurtlar Vadisi dizisinde bazı bölümlerin senaryosu ve Arka Sokaklar dizisinde 538 bölüm senaryo yazarlığı yapmıştır.

Yeşim Aslan ise daha önce Mehmetçik Kut’ül Amare dizisinde senaryo ekibinde yer almıştı.

Özlem Atasoy ismini ise Uyanış: Büyük Selçuklu, İkizler Memo-Can ve Gönülçelen dizilerinde senarist grubundaydı.

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca aşağıda belirtebilirsiniz.

Bu arada Bir Annenin Günahı dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Bir Annenin Günahı Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz