Ana Sayfa Bir Annenin Günahı Bir Annenin Günahı Ali kimdir? Alihan Türkdemir Yaşı, Boyu

Bir Annenin Günahı Ali kimdir? Alihan Türkdemir Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Annenin Günahı dizisinde Ali kimdir ve canlandıran Alihan Türkdemir yaşı, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Annenin Günahı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Annenin Günahı Ali Kimdir?

Canlandıran:Alihan Türkdemir
Yaşı:30 Haziran 2009
Nereli:İstanbul
Kilosu:27 kg
Boyu:1.28 m
Eşi / Sevgilisi:

Suna’nın minik neşe kaynağıdır. Evin neşesi ve büyümüş de küçülmüş gibi konuşan değerli Ali’si. Annesini, ablasını ve abisini çok sevmektedir. Minik kalbi şu anda zorlukların farkında olmayabilir. Ama içten içe hissetmektedir.

Büyüdükçe sorunları daha iyi görmeye başlamıştır. Ancak ailesinin kendisi için davranışlarını da fark etmektedir. Evde bir şeyler ters gitse Ali’nin bir sözü herkesin kalbini yumuşatır.

Ali’nin güzel gülümsemesi bütün sorunların bir anlığına unutulmasına olanak verir. Suna çok korkmaktadır. Özellikle Ali’nin yaşı küçük olması sebebi ile başına bir şey gelmesinden ve kendisinin hapse girmesinden çok korkar.

Ali, hassas bir çocuktur. Kalbi yumuşacıktır. Suna, kendisi olmasa Ali’nin o yumuşak kalbini bir başkasının anlayamayacağını ve buna göre davranamayacağını düşünür.

Alihan Türkdemir Kimdir?

30 Ağustos 2009 İstanbul doğumludur. İlköğretim eğitimine halen devam etmektedir. Özel oyunculuk dersleri almaktadır.

Sevinç & Meltem Ajans tarafından oyuncu olarak yetiştirilmiştir. Minik oyuncumuz, yaşına göre oldukça güzel performans sergilemekte ve değerli gülümsemesini yüzünden eksik etmemekte.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde Şehzade Mustafa olarak elde etmiştir. Pınar Su, Nissan Akülü Araba ve Bonus Aile reklamı gibi çeşitli reklam projelerinde oynamıştır.

Ayrıca Salur Kazan: Zoraki Kahraman, Acı Tatlı Ekşi, Hadi Be Oğlum filmlerinde başarı ile oyunculuk sergilemiştir.

Bunun yanında özellikle Dolunay dizisinde Bulut rolü ile çok beğenilmiştir. Başarılı oyuncuya geleceği için iyi dileklerimizi sunuyoruz.

Son zamanlarda Bir Annenin Günahı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Ali rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Alihan Türkdemir Dizileri

  • Bir Annenin Günahı
  • İçten Sesler Korosu
  • Dolunay
  • Evlat Kokusu
  • Muhteşem Yüzyıl: Kösem

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz