Ana Sayfa Bir Annenin Günahı Bir Annenin Günahı Nazan kimdir? Nefise Karatay Yaşı, Boyu

Bir Annenin Günahı Nazan kimdir? Nefise Karatay Yaşı, Boyu

Değerli oyuncu Bir Annenin Günahı dizisinde Nazan kimdir ve canlandıran Nefise Karatay yaşı, sevgilisi, boyu, dizileri gibi bilgiler sunduk!

Efsane dizinin oyuncularına yakından bakma fırsatı elde ediyoruz. Kişisel bilgileri ile ilgili bir özet olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca bu kişilerin dizide nasıl bir karakteri oynadığına da bakabilirsiniz.

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Bir Annenin Günahı Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Bir Annenin Günahı dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Bir Annenin Günahı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Annenin Günahı Nazan Kimdir?

Canlandıran:Nefise Karatay
Yaşı:26 Nisan 1976
Nereli:Almanya, Hessen
Kilosu:59 kg
Boyu:1.76 m
Eşi / Sevgilisi:Yusuf Day

Sadri’nin kendisini işine adaması ve bunun sonucu olarak da birçok iş gezisi yapması sebebi ile eşi Nazan, kendisini yalnız hissetmeye başlamıştır.

Nazan, zarif ve güzel bir kadındır. Kendi çekiciliğinin farkındadır. Sadri varlıklı olmadan önce de onunlaydı. Sadri büyük bir servet sahibi olurken de onunlaydı.

Ancak Sadri güçlü. Sadride bir ağırlık var. Sadrinin yanında kendini güçsüz ve yanlız hissetmeye başlamıştır.

Bu yanlızlığı, Çetin’in hin planları yüzünden başına dert olur. Çetin, Nazan’ı ayartmak için elinden geleni yapar. Sonunda Nazan ile yasak bir ilişki başlar. Nazan, Sadri’yi sevmektedir.

Ancak Çetin’in yanında kendini güçlü ve değerli hissetmektedir. Bu sebeple ilişkiye devam etmekte. Çetin, Nazan’ı kullandığını düşündüğü gibi Nazan da Çetin’i kendi egosu için kullandığını düşünmektedir.

Kişisel tatmin meselesi söz konusudur. Sadri’ye saygı duymaktadır. Hayattaki en büyük korkularından biri Sadri’nin bu ilişkiyi öğrenmesinden ziyade çok sevdiği Yağmur’un bu ilişkiyi öğrenmesidir.

Evet, Sadri bu ilişkiyi öğrenirse çok üzülür, ancak %1 ihtimal bile olsa açıklayabileceğini düşünmektedir. Ama Yağmur öğrenirse bunun bir açıklamasını yapamaz. Üzüntüsünden kahrolur. Yağmur’u kalben çok sevmektedir. Biricik kızı.

Nefise Karatay Kimdir?

26 Nisan 1976 Almanya doğumludur. Profesyonel manken, oyuncu ve sunucu olarak tanınmaktadır.

97 yılında Number One TV‘de müzik programı sunmuştur. Yine aynı yıl, Interstar Güzellik Yarışması’nda 1. olmuştur. Özel oyunculuk dersleri alarak kendini geliştirmiştir.

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini 1996 yılında Tatlı Kaçıklar dizisinde oynayarak elde etmiştir. Ardından Avcı dizisinde Suzan rolü ile ekrana gelmiştir.

Ancak özellikle Kurtlar Vadisi: Pusu dizisinde Ahu Toros rolü ile halk tarafından iyiden iyiye tanınmıştır. Filmden ziyade özellikle dizi projelerinde yer almıştır.

Son zamanlarda Bir Annenin Günahı dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Nazan rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

Nefise Karatay Dizileri

  • Bir Annenin Günahı
  • Kurtlar Vadisi: Pusu
  • Çılgın Yuva
  • Uy Başuma Gelenler
  • Beşik Kertmesi
  • Yeni Hayat
  • Avcı
  • Tatlı Kaçıklar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz