Ana Sayfa Haberler Yemin Günü Neden Değişti? Bitecek Mi? Yeni Günü

Yemin Günü Neden Değişti? Bitecek Mi? Yeni Günü

Yemin dizisinin yeni günü belirlendi ayrıca günü neden değişti ve final mi yapacak sorusunu beraberinde getirdi.

2019 yılından bu yana 3 sezondur devam eden dizimiz pek çok konu işlenmesinin ardından, biraz duruldu gibi görünüyor. Hal böyle olunca, izleyicilerin merakı da biraz, buna oranla azalıyor.

Yemin Günü Neden Değişti?

Elbette asıl neden reytinglerdir, izleyici kitlesi yukarıda 2. paragrafta bahsettiğim nedenden dolayı biraz dağılmış durumda.

Kanal 7’nin planı ise 19:00 – 21:00 arasındaki bu zaman dilimini daha iyi değerlendirmek. Bu yüzden Bir Garip Aşk ve Tatlı Bela dizileri yayınlanması planlanıyor. Bu saatin bu şekilde daha verimli ve daha iyi reytingler ile geçirileceği planlanıyor, muhtemelen de öyle olacak.

Yeni Günü ve Saati Ne Zaman?

Dizimiz için biraz tehlikeli karar olsa da hafta sonu aynı saatte yayınlanması planlanıyor. Şuan için tekrar hafta içine alınması kararı yok. Eğer hafta sonu iyi bir kitle elde ederse, bu şekilde devam edecektir.

Yemin Dizisi Bitecek mi?

Bitmesi muhtemel, eğer hafta sonu iyi bir kitle elde edemezse, final kararı alınacak. Hafta içini dolduran pek çok yapım zaten var.

Yani final mi yapacak sorusunun cevabı, ilerleyen zamanlarda hafta sonu hit alıp almamasına bağlı, ve hafta içine dönüş diye bir düşünce yok.

Daha fazlası Dizi Haberleri kategorimizde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz