Ana Sayfa Dizi Müzikleri Bir Annenin Günahı Dizisi Şarkıları, Müzikleri, Jenerik Müziği

Bir Annenin Günahı Dizisi Şarkıları, Müzikleri, Jenerik Müziği

Bir Annenin Günahı dizisi şarkıları, jenerik müzik ve fon müzikleri hakkında bilgiler vermek istedik. Dizinin müziklerini kim yapıyor?

Limon Film tarafından Kanal D ekranları için hazırlanana Bir Annenin Günahı dizisi için çalan şarkıları ve müzikleri merak eden birçok kişi bulunmakta.

Özellikle ilk çıktığı zaman fragmanda çalan şarkı için insanlar büyük keyif alarak dinlediklerini belirttiler. Fragmanda çalan şarkı dünyaca ünlü İranlı bir müzisyene aittir. Uzatmadan şahsını belirteyim.

Annenin Günahı Şarkıları

Kendisi, Mohsen Namjoo! Çok sevilen sanatçının birçok müziği ve şarkısı bulunmakta. Sunum tarzı ve doğu ile batının birbiri ile karışımını öyle güzel harmanlamış ki insan hayretler içerisinde ve büyük bir keyifle sanatını izlemekte.

Nitekim Bir Annenin Günahı dizisinde çalan şarkısı da “Zolf – Mohsen Namjoo” size bunları hissettirecektir. Aşağıda 2016 yılında Hollanda’da verdiği bir konserde bu şarkıyı canlı performans ile sunmuştur. Büyük keyif alacağınızdan şüphem yok. (Kulaklıkla dinlemeniz şiddetle tavsiye edilmektedir.)

Türkiye’de de birçok konser verdiğini ve Türkiye’de bulunmaktan büyük keyif aldığını bildiğimiz değerli sanatçı, belki gelecekte tekrar ülkemizde konser vermeye gelir.

Bildiğimiz kadarı ile bir yerde konsere geleceği haberi verildiği anda biletler direk tükenmektedir.

Gelecek zamanda dizi için bölüm müziklerini kimin yaptığını belirten bir paragraf için yazımızı düzenleyeceğiz. Şu an için yalnızca fragmanda çalan şarkıyı sunabiliyoruz.

Bu arada dizinin tüm oyuncularını merak ediyorsanız sizi şu yazımıza davet edebilirim: Bir Annenin Günahı Tüm Oyuncuları

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz