Ana Sayfa Netflix Uysallar Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Uysallar Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Uysallar dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Görevli isimlere ve daha önce yer aldığı işlere beraber bakalım.

Uysallar ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Not: Yönetim kadrosuna eklenen isimler oldukça yazımızı güncel tutmaya devam edeceğiz. DiziTurkiye.Com’u ziyaret etmeyi unutmayınız. Yakın tarihte haber alacağımızı düşünüyoruz.

Uysallar hangi kanalda? Dizi, Netflix ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Keyifli seyirler!

Uysallar Yönetmeni

Dizinin yönetmeni Onur Saylak oldu. Bu ismi özellikle 2004 yılından itibaren başlayan ve günümüz 2020’ye değin aktör olarak duyduğumuzu biliyoruz.

Hatta aktör olarak yer aldığı birkaç projeyi göstereyim. Babil dizisinde Egemen, Kuzgun dizisinde Ferman, Çarpışma dizisinde Veli, Gönülçelen dizisinde Levent olarak yer almıştı.

Yönetmen olarak yer aldığı şu an için 1 dizi, 1 film ve 1 kısa film vardır. Şahsiyet dizisinde yönetmen olarak başarılı performans göstermiştir. 2017 yılında sunulan Daha isimli filmde hem yazar hem yönetmendir.

Ayrıca kısa film olarak karşımıza çıkan The Jungle filmdinde yapımcı, yönetmen ve yazar olarak karşımızdaydı.

Uysallar Yapımcısı

Yapımcı şirket Ay Yapım‘dır. Oldukça büyük işlere imza atan şirket, dizi ve film dünyası tarafından oldukça iyi bilinmektedir. Okuyucularımıza Ay Yapım‘ın daha önce sunduğu projelere birkaç örnek verelim.

Çukur, Şahsiyet, Kara Para Aşk, Menajerimi Ara, Kara Sevda, Ezel, İçerde ve Aşk 101 gibi efsane dizilerin yapımcı şirketi olarak karşımızdalar.

Uysallar Senaristi

Senaryo ve yazar tarafında kalem tutan isim Hakan Günday oldu. Bu ismi son zamanlarda Müslüm filminde ve Şahsiyet dizisinde görme fırsatımız olduğunu hatırlatalım.

Ayrıca Daha filminde ve The Jungle kısa filmdinde de senaryo tarafında Onur Saylak ile birlikte çalışma deneyimi bulunduğunu söyleyelimm.

Görüldüğü üzere ekip arkadaşları içerisinde daha önce birbiri ile birlikte çalışma fırsatı elde etmiş isimler yer almakta. Bu durum, oldukça pozitif bir etki bırakarak projeye yansıyacaktır.

Birlikte daha önce projelerde çalışmış insanların ortaya güzel işler çıkardıklarını daha önce defalarca gördük. İnanıyoruz ki Uysallar dizisi için de ortaya enfes şeyler çıkararak Netflix‘te gümbür gümbür ses çıkarsın.

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca DiziTurkiye.Com’da belirtebilirsiniz.

Bu arada Uysallar dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Uysallar Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz