Ana Sayfa Netflix Uysallar Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Uysallar Oyuncuları, Güncel Oyuncu Kadrosu

Uysallar dizisi tüm oyuncuları, Uysallar  güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Uysallar  Yeni gelen oyuncular, Uysallar  giden oyuncular!

Ay Yapım tarafından hazırlanan Uysallar dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldukça eklemeye devam ediyoruz. Genel anlamda dizi kadrosunda bulunan isimleri sunduk.

Kadro her güncellendiğinde bizler de listemizi güncel tutuyoruz. Tam listeyi görebilmek için diziturkiye.com adresini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Not: Dizi kadrosu için cast çalışmaları halen daha devam etmekte. Bu sebeple size sunum yapabilmek için bu yazıyı hazırladık. Henüz kadroda kesinleşen isim yer almadığını beliteyim. Ancak dizi konusu güncel ve doğru aşağıda rahatlıkla görebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Uysallar dizisi ne zaman? Görünen o ki dizi 2021 yılında çıkabilir. Henüz kesinleşen bir tarih haberi yoktur.

Uysallar dizisi hangi kanalda? Dizi, Netflix platformunda izleyici karşısında olacak.

 

Genel Bilgiler  
Tür: Dram
Ülke:
Kanal: Netflix
İlk Bölüm Tarihi:

 

Uysallar Oyuncu Kadrosu

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Cast devam etmektedir.  
Cast devam etmektedir.

 

Uysallar Konusu

Bol yalanla dolu bir aile hayatı söz konusu. Mimarlık mesleğini icra eden Oktay Uysal ve diğer aile fertleri hepsi de kendisine ait ikinci bir hayatı yaşamaya çalışmaktadır.

Bu ikinci hayatlarını inşaa etmeye çalışmaktadırlar. Bunun yanında bir hapishane inşaatı devam etmektedir ve Oktay Uysal’ın bir mimar olarak bu projelerdeki görevini yerine getirmesi gerekmektedir.

 

Ayrıca dizide Oktay Uysal’ın, punk hayatı kurmaya çalıştığını belirtelim. Diğer aile fertleri aynı durumda değildir. Herkes kendince başka hayatlara ihtiyaç duymuştur.

Kişi, ikinci bir hayata kesinlikle ihtiyaç duymakta mıdır? Yoksa ailesine karşı dürüst olsa 2. diye adlandırılan bir dünyayı gizlice kurmasına gerek kalır mıydı?

 

Uysallar  Fragman

Henüz fragmanı veya tanıtım videosu yayınlanmamıştır. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Uysallar Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Uysallar oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz