Ana Sayfa Netflix Bir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Bir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Bir Denizaltı Hikayesi dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Dizi için görev alan yönetim kadrosuna beraber bakalım.

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Not: Yönetim kadrosuna eklenen isimler oldukça yazımızı güncel tutmaya devam edeceğiz. DiziTurkiye.Com’u ziyaret etmeyi unutmayınız. Yakın tarihte haber alacağımızı düşünüyoruz.

Bir Denizaltı Hikayesi hangi kanalda? Dizi, Netflix ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Keyifli seyirler!

Bir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni

Dizide görev alan yönetmen Tolga Karaçelik oldu. Kendisini daha önce Bartu Ben, Bebek İşi gibi dizilerde yönetmenlik yaparken görmüştük.

Genel anlamda 2010 yılından bu yana çeşitli projelerde çeşitli görevlerde çalışmış esnek bir kişiliktir.

Bir Denizaltı Hikayesi Yapımcısı

Yapımcı şirket OGM Pictures olmuştur. Dizi ve film camiası tarafından bilinen ve sevilen tecrübeli şirket daha önce hangi projelerle hatırlanıyor birlikte bakalım

AtiyeMasumlar Apartmanı ve Doğduğun Ev Kaderindir gibi projeleri Türk televizyonlarına hazırlamışlardır.

Şirket, Bir Denizaltı Hikayesi dizisi için yapımcı olarak hangi şahısla çalışacak? Henüz belli değildir. Önümüzdeki yakın tarihte bir isim ile karşınıza çıkmaya hazır olacağız.

Bir Denizaltı Hikayesi Senaristi

Şimdilik 4 senaristin bulunduğunu açıkça belirtelim. Değerli senaryo yazarları: Jason George, Atasay Koç, Cansu Çoban ve Sami Berat Marçalı şeklinde karşımıza çıkıyor.

Jason George daha önce Atiye, Hakan Muhafız gibi dizilerde hem yapımcı hem de senaryo yazarı olarak yer almıştı. Şimdi yine aynı şekilde Bir Denizaltı hikayesinde de yazarlık görevine devam edecektir.

Atasay Koç da yine Jason George gibi Hakan: Muhafız, Atiye dizilerinde senaryo yazarlığı yapmıştı. Ayrıca daha öncesinde Nefes Nefese, Muhteşem Yüzyıl ve Kavak Yelleri dizisinde yazar olarak görev almıştı.

Atasay Koç, Jason George gibi Cansu Koç da yine aynı şekilde Hakan: Muhafız ve Atiye dizisinde senaryo yazarıydı. Bundan farklı olarak 2016 yılında Yüksek Sosyete için 24 bölüm yazar kadrosunda yer almıştı.

Sami Berat Marçali daha önce Yaz ’96 projesinde yer aldı. Bilinen başka projesi şu an için yoktur.

Görüldüğü üzere oldukça başarılı ve daha önce beraber çalışma fırsatı yakalamış ekip arkadaşları bulunmakta. Bu sebeple Bir Denizaltı Hikayesi dizisi Netflix‘te oldukça rağbet gören bir konu elde edebilir.

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca DiziTurkiye.Com’da belirtebilirsiniz.

Bu arada Bir Denizaltı Hikayesi dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Bir Denizaltı Hikayesi Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz