Ana Sayfa Netflix Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları, (Güncel) Oyuncu Kadrosu

Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncuları, (Güncel) Oyuncu Kadrosu

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi tüm oyuncuları, Bir Denizaltı Hikayesi güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Bir Denizaltı Hikayesi Yeni gelen oyuncular var!

OGM Pictures tarafından hazırlanan Bir Denizaltı Hikayesi dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldukça eklemeye devam ediyoruz. Genel anlamda dizi kadrosunda bulunan isimleri sunduk.

Kadro her güncellendiğinde bizler de listemizi güncel tutuyoruz. Tam listeyi görebilmek için websitemizi ziyaret etmeyi unutmayınız.

Not: Dizi kadrosu için cast çalışmaları halen daha devam etmekte. Bu sebeple size sunum yapabilmek için bu yazıyı hazırladık. Henüz kadroda kesinleşen isim yer almadığını beliteyim. Ancak dizi konusu güncel ve doğru aşağıda rahatlıkla görebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi ne zaman? Görünen o ki dizi 2021 yılında çıkabilir. Henüz kesinleşen bir tarih haberi yoktur.

Bir Denizaltı Hikayesi dizisi hangi kanalda? Dizi, Netflix platformunda izleyici karşısında olacak.

 

Genel Bilgiler  
Tür: Aksiyon-Macera
Ülke:
Kanal: Netflix
İlk Bölüm Tarihi:

 

Bir Denizaltı Hikayesi Oyuncu Kadrosu

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Kıvanç Tatlıtuğ (Arman)
Cast devam etmektedir.

 

Bir Denizaltı Hikayesi Konusu

Arman tam bir özgür ruhlu dalış eğitmenidir. Genel anlamda araştırma görevlerine dahil olmaktadır. Dalış konusunda uzmandır.

Bir bilim ekibi ile araştırmalarda bulunur. Bunun için bir denizaltı ile araştırma görevlerine katılır. Dünya’yı bir doğa afeti vurmuştur. Bu konuda neler yapılacağı meçhuldür?

Denizaltının asıl görevini anlamaya çalışan Arman ekibi ile kendi hayatını ve hatta çok daha fazla insanın hayatını kurtarması mümkün olacak mı?

Aksiyon-macera ve gizem türündeki bu dizi oldukça güzel sahnelere ev sahipliği yapacaktır.


Fragman

Henüz fragmanı veya tanıtım videosu yayınlanmamıştır. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Bir Denizaltı Hikayesi Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Bir Denizaltı Hikayesi oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz