Ana Sayfa Netflix Pera Palas’ta Gece Yarısı Oyuncuları, Yeni Oyuncular

Pera Palas’ta Gece Yarısı Oyuncuları, Yeni Oyuncular

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi tüm oyuncuları, Pera Palas’ta Gece Yarısı güncel oyuncu kadrosu hakkında güzel bir liste hazırladık. Pera Palas’ta Gece Yarısı Yeni gelen oyuncular.

Karga Seven Pictures tarafından hazırlanan Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinde birçok yeni oyuncu dahil oldukça eklemeye devam ediyoruz. Genel anlamda dizi kadrosunda bulunan isimleri sunduk.

 

Charles King‘e ait olan Pera Palas’ta Gece Yarısı kitabından uyarlama olan dizinin ismi de kitap ile aynı oldu. 1919 İstanbul’u Netflix‘te yerini alacak. Umuyoruz ki büyük başarılara imza atar.

 

Kadro her güncellendiğinde bizler de listemizi güncel tutuyoruz. Tam listeyi görebilmek için diziturkiye.com adresini ziyaret etmeyi unutmayınız.

Not: Dizi kadrosu için cast çalışmaları halen daha devam etmekte. Bu sebeple size sunum yapabilmek için bu yazıyı hazırladık. Henüz kadroda kesinleşen çok az isim olduğunu belirtelim. Ancak dizi konusu güncel ve doğru aşağıda rahatlıkla görebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

 

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi ne zaman? Görünen o ki dizi 2021 yılında çıkabilir. Henüz kesinleşen bir tarih haberi yoktur.

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi hangi kanalda? Dizi, Netflix platformunda izleyici karşısında olacak.

 

Genel Bilgiler  
Tür: Tarihi, Gizem
Ülke:
Kanal: Netflix
İlk Bölüm Tarihi:

 

Pera Palas’ta Gece Yarısı Oyuncuları

Ayrıntılar için isimlere tıklayınız.  
Hazal Kaya
Cast devam etmektedir.
Cast devam etmektedir.

 

 

Pera Palas’ta Gece Yarısı Konusu

İstanbul’daki efsane Pera Palas Oteli ile ilgili bir haber ve inceleme yazısı yazmak için görevlendirilen Esra’nın başına gelen olaylara bakacağız.

Yıllar 1919’u göstermektedir. Kendi amaç ve hedefleri için gelen Esra, otelde bir dizi tarihi olay ile karşı karşıya gelecektir.

 

Mustafa Kemal Atatürk için hazırlanmış siyasi bir komplonun ortasına düşecektir. Burada nasıl olaylar ile karşılaşacağı bir gizem olarak kalmaktadır. Diziyi izleyerek görebileceğiz.

Esra, zaman geçtikçe ve zengin ve yakışıklı Halit ile tanıştıktan sonra fark edecek ki aslında birçok yalan var ve kimse söylediği kişi gibi değil. Bu durum karşısında gizem ve tarihi olaylar süregelmektedir.

 

1919 İstanbul’u ve Pera Palas efsanesi ile bilindiği kadarı ile ilk etapta 8 bölüm olarak karşımıza çıkacak dizi Netflix’te yayınlanacak.

 

Pera Palas’ta Gece Yarısı Fragmanı

Henüz fragmanı veya tanıtım videosu yayınlanmamıştır. Resmi olarak yayınlandığı gibi burada sizlere sunacağız. Bizleri takip etmeye devam edin!

Bu arada dizinin yapımcısı, yönetmeni ve senaristi hakkında özet bilgi edinmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Pera Palas’ta Gece Yarısı Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

Pera Palas’ta Gece Yarısı oyuncuları hakkında yorumlarınızı hepimizle paylaşabilirsiniz!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz