Ana Sayfa Netflix Pera Palas’ta Gece Yarısı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Pera Palas’ta Gece Yarısı Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin yönetmeni, yapımcısı ve senaristi açıklandı! Görevli isimlere ve önceki işlerine bakalım.

Pera Palas’ta Gece Yarısı ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Charles King‘e ait olan Pera Palas’ta Gece Yarısı kitabından uyarlama olan dizinin ismi de kitap ile aynı oldu. 1919 İstanbul’u Netflix‘te yerini alacak. Umuyoruz ki büyük başarılara imza atar.

Not: Yönetim kadrosuna eklenen isimler oldukça yazımızı güncel tutmaya devam edeceğiz. DiziTurkiye.Com’u ziyaret etmeyi unutmayınız. Yakın tarihte haber alacağımızı düşünüyoruz.

Pera Palas’ta Gece Yarısı hangi kanalda? Dizi, Netflix ekranlarında izleyici karşısına çıkacak. Keyifli seyirler!

Pera Palas’ta Gece Yarısı Yönetmeni

Efsane bir isim ile beraberiz. Dizinin yönetmeni Emre Şahin oldu. Kendisi bugüne değin birçok projede çeşitli görevlerde çalışmıştır. Bugüne değin bilinen 53 projede yapımcı olmuştur.

18 projede yönetmen olarak görev almıştır. Aslına bakarsanız farklı farklı alanlarda birçok görevde yer almıştır.

Dizideki görevi yönetmen olacağından, daha önce hangi dizilerde yönetmen olarak kadroya dahil olmuştu birlikte örnekleyelim.

Netflix‘te çok sevilen Rise of Empires: Ottoman dizisi başta olmak üzere genelde yabancı dizi ve film sektöründe yönetmenlik yapmıştır. Bu yabancı içeriklere de birkaç örnek verelim. Alien Encounters, Futurescape with James Woods ve How Booze Built America yer almakta.

Pera Palas’ta Gece Yarısı Yapımcısı

Yapımcı şirket Karga Seven Pictures oldu. Dizi ve film dünyasında sevilen işler yapan şirket, oldukça fazla içerik ile ekran karşısına gelmektedir. Yakın tarihten birkaç örnekle geçmiş işlerine bakalım.

Rise Of Empires: Ottoman, Hekimoğlu ve Her Yerde Sen dizilerini sevenleri ile buluşturmuştur.

Pera Palas’ta Gece Yarısı Senaristi

Sevilen bir yazar ile birlikteyiz. Elif Usman tecrübeli ismini duyunca çok sevindim. Oldukça başarılı bir senaryo yazarı olarak karşımıza çıkan Elif Usman bugüne değin 9 projede yazar olarak bulunmuştur.

Bu projelerden bazıları Yeni Hayat, Pogresan Covjek, Cesur ve Güzel, Ölene Kadar ve Tatlı Küçük Yalancılar dizileridir.

Kadro, tecrübeli isimlerden oluşmaktadır. Umarım Netflix‘te güzel bir başarı elde eder ve dünya genelinde izlenen bir dizi olarak sunulur.

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca DiziTurkiye.Com’da belirtebilirsiniz.

Bu arada Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Pera Palas’ta Gece Yarısı Tam Oyuncu Listesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz