Ana Sayfa Oyuncular Son Yaz Akgün Kimdir? Alperen Duymaz Yaşı, Dizileri

Son Yaz Akgün Kimdir? Alperen Duymaz Yaşı, Dizileri

Güzel oyuncu Son Yaz dizisinde Akgün kimdir ve canlandıran Alperen Duymaz eşi, Alperen Duymaz dizileri, Alperen Duymaz nereli ve Alperen Duymaz yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz. İyi keyifler!

 

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Son Yaz Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Son Yaz dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Son Yaz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

 

 

Son Yaz Akgün Kimdir? Alperen Duymaz

Canlandıran: Alperen Duymaz
Yaşı: 3 Kasım 1992
Nereli: Ankara
Kilosu: 75 kg
Boyu: 1.84 m
Sevgilisi, Eşi Kübra Kelkit (e. 2020)

Oyuncunun hayat verdiği Akgün karakteri hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

 

Alperen Duymaz kimdir?

3 Kasım 1992 Ankara doğumludur. Daha henüz lisedeyken modellik ve müzik ile alakadar oldu. Sonrasında Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirdi.

Üniversite yılları boyunca birçok tiyatro oyununda yer alarak oyunculuğunu geliştirdi. Özel oyunculuk dersleri ve projelerdeki özverisi ile kendisini tecrübeli oyuncular arasına sokmayı başardı.

 

İlk profesyonel dizi oyunculuğu tecrübesini Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde 12 bölüm Cesur isimli karaktere hayat vererek elde etmiştir.

Sonrasında 2015-2016 yıllarında yayınlanan Acı Aşk dizisinde Ali Köklükaya karakterine can vermiştir.

 

Özellikle Bodrum Masalı dizisinde 42 bölüm Ateş karakteri oynaması ile oyunculuk alanında iyiden iyiye tecrübe elde etmiştir.

Çukur dizisinde Emrah, Çarpışma dizisinde Kerem ve Zemheri dizisinde Ayaz karakterleri ile tanıdık. Tüm Türkiye tarafından tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. Kendisine başarılar dileriz!

Son zamanlarda Son Yaz dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Akgün rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Alperen Duymaz Dizileri

  • Son Yaz
  • Zemheri
  • Çarpışma
  • Çukur
  • Bodrum Masalı
  • Acı Aşk
  • Tatlı Küçük Yalancılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz