Ana Sayfa Oyuncular Son Yaz Yağmur Kimdir? Hafsanur Sancaktutan Yaşı, Dizileri

Son Yaz Yağmur Kimdir? Hafsanur Sancaktutan Yaşı, Dizileri

Güzel oyuncu Son Yaz dizisinde Yağmur kimdir ve canlandıran Hafsanur Sancaktutan Hafsanur Sancaktutan eşi, Hafsanur Sancaktutan dizileri, Hafsanur Sancaktutan nereli ve Hafsanur Sancaktutan yaşı gibi bilgileri sunduk.

Sevilen oyuncunun daha önce hangi projelerde yer aldığını veya özel hayatı ile ilgili bazı özet bilgileri öğrenmek isterseniz hemen aşağıda bulabilirsiniz. İyi keyifler!

Diğer oyuncuları görmek isterseniz Son Yaz Oyuncuları konusuna göz gezdirebilirsiniz.

Son Yaz dizisinin yönetim kadrosuna bakmak isterseniz, sizi şöyle davet edebiliriz: Son Yaz Yönetmeni, Senaristi, Yapımcısı

Son Yaz Yağmur (Hafsanur Sancaktutan) Kimdir?

Canlandıran: Hafsanur Sancaktutan
Yaşı: 20 Mart 2000
Nereli: Ankara
Kilosu: 52 kg
Boyu: 1.64 m
Sevgilisi, Eşi

Oyuncunun hayat verdiği Yağmur karakteri hakkında bilgiler oldukça azdır. Yakın zamanda bu karakterin özelliklerini sizlere sunacağız. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Bizleri takip etmeye devam ediniz. İyi keyifler!

 

Hafsanur Sancaktutan kimdir?

20 Mart 2000 İstanbul doğumludur. Lise eğitiminin ardından özel oyunculuk dersleri almıştır. Hızlı bir şekilde dizi dünyasına giren genç oyuncu Gülperi dizisinde Fidan rolü ile profesyonel oyunculuk deneyimini elde etmiş oldu.

 

Aşk Ağlatır dizisi Sancaktutan için ikinci profesyonel deneyimi olacaktır. Gelecek günlerde performansını birlikte seyredeceğimiz genç oyuncunun önünde uzun bir yol var, başarı ile geçmesini dileriz.

 

Giderek birçok projede yer alarak başarılı bir oyuncu haline gelmiştir. Son projelerini aşağıdaki listeden görebilirsiniz.

Son zamanlarda Son Yaz dizisinde kamera karşısına çıkmıştır. Burada Yağmur rolü ile oyunculuk sergilemektedir.

 

Hafsanur Sancaktutan Dizileri

  • Son Yaz
  • Aşk Ağlatır
  • Gülperi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz