Ana Sayfa Oyuncu Kadrosu Son Yaz Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Son Yaz Yönetmeni, Senaristi ve Yapımcısı

Son Yaz dizisinin yönetmeni, Son Yaz yapımcısı ve Son Yaz senaristi açıklandı! Görevli isimlere ve daha önce yer aldığı işlere beraber bakalım.

Son Yaz ile ilgili haberler geldikçe sizlere sunmaya devam ediyoruz. Sıradaki haberimizde dizinin yönetim ekibinde geçen isimlere birlikte bakacağız.

Son Yaz hangi kanalda? Dizi için şu anda anlaşılan kanal Fox TV oldu! Hangi gün veya hangi dizinin yerine geçecek şu an için belli değil.

 

Son Yaz Yönetmeni

Sevilen yönetmen Burak Arlıer ile devam ediyoruz. Kendisini daha önce Kurşun, Yüzleşme ve Vatanım Sensin dizilerinde yönetmen olarak görmüştük.

Daha önce yer aldığı görüntü ve editörlük alanlarında çalışma yaptığını ve profesyonel anlamda 1998 yılından bu yanadır ismi geçmektedir.

Yer aldığı projelere büyük emekler veren ve performansı sevilen Burak Arlıer ile Son Yaz dizisi Fox TV için hazırlıklarına devam ediyor.

 

Son Yaz Yapımcısı

Dizide yapımcı şirket O3 Medya olarak karşımızda. Ki kendilerini dizi ve film dünyası yakından tanımaktadır. Bazı okuyucularımıza şirketin imzasının bulunduğu birkaç proje hatırlatalım.

ArızaSefirin Kızı ve İstanbullu Gelin dizilerinde O3 Medya imzası yer almakta. Elbette nice projeleri bulunan şirket tecrübeli yapımcılar ile çalışmakta.

 

Son Yaz Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isimler Cem Görgeç, Deniz Dargı ve Cenk Boğatur oldu. Başarılı ve tecrübeli isimlerin bir araya gelmesi ile oldukça güçlü bir senaryo ekibi olduğunu söyleyebiliriz.

Cem Görgeç bu zamana değin 22’den fazla projede senaryo yazarı olarak ekipte yerini aldı. Son zamanlarda yer aldığı projelerden bazıları şunlardı: Benim Tatlı Yalanım, Gülperi, Güneşin Kızları, Evli ve Öfkeli ve Yaz’ın Öyküsü olarak hatırlatılabilir.

Deniz Dargı ismini ise en son aynen Cem Görgeç ile olduğu gibi Benim Tatlı Yalanım, Evli ve Öfkeli, Güneşin Kızları gibi dizilerde görmüştük. Farklı olarak 2018 yılında çıkan Darısı Başımıza dizi ve Güneşi Beklerken dizileri örnek verilebilir.

 

Cenk Boğatur da yine Cem Görgeç ve Deniz Dargı ile Benim Tatlı Yalanım dizisinde ortak çalışmıştır. Farklı olarak çalıştığı projelerde bulunmaktadır. Sığ bir bakışla şu ana dek 11’den fazla projede yazar kadrosunda bulunmuştu.

Demem o ki birbiri ile oldukça fazla projede çalışma fırsatı elde etmiş kişileri görmüş olduk. Yani, birbiri ile anlaşabilen insan sayısı ve birbirini tanıyan insan sayısı arttıkça ortaya güzel çalışmaların çıkacağını öngörebiliriz.

 

Sizce de başarılı bir yönetim kadrosuna sahip değiller mi? Bu konu hakkındaki fikirlerinizi hızlıca DiziTurkiye.Com’da belirtebilirsiniz.

 

Bu arada Son Yaz dizisi tüm oyuncuları hakkında güzel bir liste görmek isterseniz bu yazımıza davetlisiniz: Son Yaz Tam Oyuncu Listesi

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz