Ana Sayfa Aşk 101 Selahattin Paşalı kimdir? dizileri, yaşı, boyu, sevgilisi

Selahattin Paşalı kimdir? dizileri, yaşı, boyu, sevgilisi

Aşk 101 dizisi gibi çok seyredilen dizilerde rol alan Selahattin Paşalı kimdir, ayrıca sevgilisi, dizileri, yaşı ve boyu gibi ayrıntılar.

Kendisi oyunculuğu ile genç yaşta oldukça konuşuldu, özellikle biraz serseri öğrenci rollerini oldukça iyi beceriyor ve dizi içerisinde ilgiyi üstüne çekebiliyor.

Netflix yapımı Aşk 101 dizisinde de oldukça dikkat çekti ve insanlar artık kim olduğunu araştırmaya başladı, özellikle de diziyi izleyen ekip.

Selahattin Paşalı kimdir?

Yaşı: 2 Şubat 1990
Boyu: 1.85 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Yok

2 Şubat 1990 Bodrum doğumludur. Eğitimine önem veren Selahattin Paşalı, Craft Oyunculuk Atölyesi’nde eğitim gördükten sonra Budapeşte Sanat Yönetimi okumuştur. Dizilerde gösterdiği performans neticesinde izleyiciler tarafından merak edilmeye başlayan genç oyuncunun bilindiği kadarıyla kız arkadaşı-sevgilisi bulunmamaktadır.

Şuan için 5 projede yer aldı, Babil dizisinde bir bölüm oynadı, fakat diğer projelerinde daha önemli roller aldı, özellikle son projesi.

En büyük oyunculuk tecrübesini ilk rol aldığı dizi olan Kalp Atışı’ında yaptı, çünkü burada 32 bölüm rol alarak epey bir tecrübe edindi, diğer diziler de ise 10 ve 14 bölüm olarak rol aldı, ki bunlarda onun kariyerinde oldukça değerli yer kaplıyor.

İlerleyen zamanlarda daha önemli roller üstleneceğine eminiz, çünkü fiziksel olarak yeterli ve oyunculuğu da güzel, yani üstlendiği roller yapay durmuyor, eminiz ki dizi hayranları onu seyretmek istiyor, bakalım ilerleyen günlerde geneler olacak.

Selahattin Paşalı dizileri

  • Aşk 101
  • Kalp Atışı (Alp Sungur)
  • Bir Umut Yeter (Arda Özkan)
  • Leke (Arda Yenilmez)
  • Babil

Böylelikle Selahattin Paşalı kimdir sorusunu güzelce cevaplamış olduk, daha fazlası için kategorilere göz atmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz