Ana Sayfa Çatı Katı Çatı Katı yapımcısı, yönetmeni ve senaristi?

Çatı Katı yapımcısı, yönetmeni ve senaristi?

cati-kati-yapimcisi
Çatı Katı yapımcısı, yönetmeni ve senaristi?

Çatı Katı dizisi için hazırlıkla sürerken yapımcısı kimdir, yönetmeni kimdir, senaristler kimler? Tüm soruların cevabını sunuyoruz.

Son zamanlarda yeni yapımlarla karşılaşmak oldukça zorlaştı. Yapım şirketleri yeni bir dizi için kolları sıvamaya çekinmektedir.

Çekincelerin başlıca sebebi elbette korona virüsü oldu. Hem oyuncular açısından zor bir süreç ortaya çıktı hem de halk adına zor zamanlar geçiyor. Durum böyle olunca da yapımcılar bir adım geride durmaya başladı.

Dizi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz Çatı katı için hazırladığımız dizi kategori sayfasına bir bakınız: Çatı Katı Dizisi

Çatı Katı yapımcısı, yönetmeni ve senaristi

Mia Yapım tarafından yapımcılığı üstlenilen Çatı Katı dizisi için hazırlıklar devam ediyor. Öyle ki Mia Yapım bu diziye güveniyor ve yüksek izleyici kitlesine ulaşabilmesi adına önemli isimleri ekibe almaya devam ediyor.

Mia Yapım‘ı en çok Hercai dizisinden biliyoruz. Hercai dizisinin yapımcılığını başarı ile yerine getirmiş şirket, elde ettiği kazancı yine başka projeleri hayata geçirmek için kullanacak.

Yapım şirketi kendini gerçekten de kanıtlamış başarılı bir şirket olduğunu göstermiştir. Çatı Katı için de güvenimiz tamdır.

Yönetmen konusuna değinecek olursak, şu an için yönetmen hakkında isimler konuşuluyor ancak kulaktan dolma bilgilerle karşınıza gelmek istemiyoruz. Şu an için kesin bir isim yayınlanmadan sunmayacağız. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Dizide senaryo kısmında Fethi Kantarcı ve Saygın Delibaş kalem tutan isimler oldu. Bu iki başarılı isim hakkında biraz daha detay verelim.

Fethi Kantarcı‘yı en son Erkenci Kuş dizisinde 5 bölüm için senaryo yazarlığı yaptığını biliyoruz. Başarılı yazar, geçmişte de birçok dizi ve film için senaryo yazarlığı yapmış biridir.

Saygın Delibaş da yine Fethi Kantarcı gibi Erkenci Kuş dizisinde senaryo yazarlığı yapmıştı. Bildiğimiz kadarı ile bu iki yazar birbirleri ile gerçekten iyi anlaşan ve uyumlu bir ikili olarak görünmektedir.

Senaryo kısmında da farklı isimlerin yer almaması ve ortaya tutarlı ve devamlı bir hikayenin çıkabilmesi için önemlidir. Çatı Katı için bunları söyleyebiliriz.

Dizi ile ilgili edindiğimiz tüm bilgiler şimdilik bunlardır. Daha fazla bilgi almak adına bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Çatı Katı hakkında sizin fikirleriniz nelerdir, yorum yaparak düşüncelerinizi sunabilirsiniz. Sağlıkla kalın!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz