Ana Sayfa Çatı Katı Çatı Katı hangi kanalda? Hazırlıklar devam ediyor!

Çatı Katı hangi kanalda? Hazırlıklar devam ediyor!

cati-kati-hangi-kanalda
Çatı Katı hangi kanalda?

Hazırlıkların tüm hızı ile devam ettiği Çatı Katı dizisi hangi kanalda? Yapımcı şirket ve senaryo yazarları hazır. Sırada oyuncu ve kanal.

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada konuşulan Çatı Katı dizisi için verecek yeni bilgilerimiz var!

Dizi ile ilgili daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dizi için hazırladığımız kategori sayfasına bir göz gezdiriniz: Çatı Katı Dizisi

Çatı Katı hangi kanalda?

Bazı kanallar için görüşmeler yapıldığını ve bu görüşmelerden henüz tam olarak kesin bir bilgi çıkmadığını açıkça ifade edelim. Ancak bu kanallar arasında ismi çokça zikredilen Kanal D oldu.

Çatı Katı dizisi Kanal D ile anlaşabilir. Son olarak Hercai dizisinden hatırlayacağımız Mia Yapım oldukça köklü bir şirket olarak kanallar ile görüşmelerini devam ettiriyor.

Önümüzdeki günlerde bir kanal ile anlaşmaya varılacaktır. Ancak bu kanallar arasında ismi çokça zikredilen Kanal D olmuştu. Konu ile ilgili şimdilik Çatı Katı dizisi için Kanal D televizyon kanalını söyleyebiliriz.

Oyuncular için cast çalışmaları halen daha devam etmektedir. Şu an için düşünülen oyuncular resmi olarak açıklanmadı. Açıklandığı gibi sitemizde liste halinde bulabileceksiniz. En iyi oyuncu ekibini kurmak için Mia Yapım elinden gelen tüm çalışmaları yapacaktır.

Yeni bilgiler edindikçe bunları da sizlere güncel biçimde sunmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeye devam ediniz.

Çatı Katı hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Hangi kanalda yayınlanması ve hangi gün yayınlanması sizce uygun olur. Yorum yaparak belirtebilirsiniz. Sağlıkla kalın!

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz