Ana Sayfa Dizi Özetleri Hekimoğlu 14. bölüm özeti, son bölüm özeti

Hekimoğlu 14. bölüm özeti, son bölüm özeti

Ekranların sevilen dizisi Hekimoğlu bölüm özeti ile karşınızdayız. Son bölüm özeti okuyarak olan bitenler hakkında fikir edinin.

Hekimoğlu 14. bölüm özeti

Ateş ve Vahap arasındaki gerginlik boyut değiştirir. Ateş’in Vahap’ı rezil etmesi üzerine bunun altında kalmayan Vahap, Ateş’in kovulması için yönetim kurulunu toplar. Artık Ateş’in hastaneden gitmesi an meselesi haline gelir. Peki Ateş kovulacak mı? Yoksa Vahap yine amacına ulaşamayacak mı?

Ateş, aksi yöndeki uğraşlarına rağmen Vahap’la yüzleşmek zorunda kalır. Vahap Ateş’in istifasını ister. Bu hamlesinde başarılı olamayan Vahap, Ateş’in kovulması için yönetim kurulunu toplar.

Ateş’in, Orhan ve İpek’in kendi tarafında olduğunu düşünmektedir. Oy birliği sağlanmadığı müddetçe  Vahap’ın planı işe yaramayacaktır. Fakat oylama günü geldiğinde İpek beklenmedik bir tutum sergiler. Tüm bunlar yaşanırken, Valide Atik Eğitim ve Araştırma Hastanesine hamile bir kadın yatırılır.

Ateş ve ekibi kadının hastalığının nedenlerini araştırırken, hem anneyi hem de bebeği yaşatmak için çaba sarf etmektedirler. Anne ve karnındaki bebeği kurtulabilecek midir? Vahap  amacına ulaşabilecek midir? Orhan’ın kovulma sebebi nedir? İpek’in yapacağı hangi sürpriz hamle hastanedeki dengeleri değiştirecektir?

Hekimoğlu konusu

Başrol oyuncumuz uzman bir doktordur, fakat yöntemleri ve aldığı önlemler bazen sert ve direkt olarak başarıya odaklandığı için çevresi tarafından eleştirilir. Fakat, bu yöntemlerin doğruluğu günden güne kanıtlanır ve herkes tarafından bilinmeye başlar.

Yani doktorumuzun ünü günden güne artar. Yine de onu koruyan ve anlayan İpek hanım vardır, çoğu zaman ona karşı çıksa da onun zor karakterini kabullenen biridir.

Doktorumuz bir hastaya nasıl yaklaşması gerektiğini ve ne yapması gerektiğini çok iyi bilir, sorunlara biz yapboz çözercesine yaklaşır, işte bu onun başarısının sırrıdır.

Sonuç olarak, İpek hanımın yönettiği bu vakıf hastanesinde görev yapmaktadır, bazı sorunlar ile mücadele etmekte, ve onu sevmeyen insanlardan uzak durmaya çalışmaktadır.

Hekimoğlu oyuncuları

  • Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu)
  • Ebru Özkan Saban (İpek Tekin)
  • Okan Yalabık (Orhan Yavuz)
  • Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar)
  • Aytaç Şaşmaz (Emre Acar)
  • Damla Colbay (Zeynep Can

Ek bilgiler

Yapım: Karga Seven Pictures Türkiye
Yapımcı: Ömer Özgüner – Ümmü Burhan
Yönetmen: Hülya Gezer
Senaryo Uyarlama: Banu Kiremitçi Bozkurt

Böylelikle son bölüm özeti konumuzu sonlandırmış olduk, daha fazlası için dizi özetleri kategorimize uğrayabilir ve son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Konumuz sürekli olarak güncel kalacaktır, yani her zaman son gelişmeler için bu konuyu takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz