Ana Sayfa Seksenler Seksenler Seyfi Kimdir? Kemal Kuruçay Dizileri, Boyu

Seksenler Seyfi Kimdir? Kemal Kuruçay Dizileri, Boyu

Seksenler Seyfi Kimdir?

Usta oyuncu ve gönlümüzde yer eden Kemal Kuruçay‘ın hayat verdiği Seksenler Seyfi kimdir sorusunu ayrıntılı şekilde cevaplayalım.

TRT 1 ekranlarında yeniden karşımıza çıkacak. Günlük olarak yeni bölüm yayınlanacağı için beklentiyi çok fazla tutmamak lazım. Tabi, bizim bu diziden beklendiğimiz pek çoğumuzun çocukluğunun geçtiği yılları bizlere hatırlatması.

Bildiğiniz üzere şuanın yetişkinleri 80’lerin çocuklarıydı, bundan dolayı o yıllarda geçen diziler her zaman güzel anılarımızı canlandırmıştır. Tabi ben 21 yaşındayım fakat, çocukluğumdaki bir şeyi hatırlayınca yüzümde gülücükler açıyor, yani bu diziyi izleyen yetişkinlerin duygularını anlayabiliyorum.

Eğer diğer oyuncular hakkında da bilgi okumak isterseniz Seksenler Oyuncu Kadrosu konumuza göz atabilirsiniz.

Seksenler Seyfi Kimdir?

Aradığı evliliği tam buldum derken bazı sorunlar ile karşılaşır, Fehmi ile aralarında sorunlar çıkar. Tabi bu olaylar biraz da aile için sorunların komik tarafını yansıtır ekrana. Kısacası dizimizin orta yaşlı hafif çapın adamıdır.

Lakin zaman zaman eski eşini hatırlar, uzun zaman önce vefat etmesine rağmen eşini hiç unutmaz. Ama karakteri ve yapısından dolayı yeni bir evliliğe yelken açmaktan da geri kalmaz, ilerleyen bölümde bu tür şeylere çok rastlayacağız.

Sonuç olarak, gerek ailevi problemleri gerekse komik davranışları ile dizinin komedi kaynaklarından birisi olur. Tabi ailevi sorun derken bunun komik taraflarını yansıtırlar ekrana, gerçek hayattaki vurdu kırdı değil.

Kemal Kuruçay Kimdir? Dizileri, Boyu

Kemal Kuruçay

Yaşı: 57
Doğum Tarihi: 10/06/1962
Kilosu: 70 KG
Boyu: 169 CM

Evet resme bakınca onu hemen tanıdınız, ne yazık ki o da yaşlandı. Çocukluğumuzda bizi güldüren adam şuanda 57 yaşında ve güzel ülkemizin değerli sanatçılarından birisi.

Üniversite İşletme bölümü okurken tiyatro ile tanışması sonucunda bölümünü bırakmıştır. İlk olarak ODTÜ şenliklerinde sahne almış ve o günlerden itibaren hayatı değişmeye başlamış, hayalinin peşinden koşmaya başlamış.

21 projede yer alarak en tecrübeli isimlerden biri haline geldi ve pek çoğumuzun hafızasında kalıcı olarak yer edindi.

Kemal Kuruçay Dizileri

  • Çocuklar Duymasın
  • Zengin Kız Fakir Oğlan
  • Zoraki Başkan
  • Sevgili Düşmanım
  • Pulsar
  • Baba Oluyorum
  • Çılgın Yuva
  • Bizim Konak
  • En İyi Arkadaşım

Böylelikle Seyfi kimdir sorusuyla beraber karakteri daha yakından tanımış olduk.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz