Ana Sayfa Seksenler Seksenler Butik Ali Kimidr? Hakan Bulut Yaşı, Boyu, Eşi

Seksenler Butik Ali Kimidr? Hakan Bulut Yaşı, Boyu, Eşi

Seksenler Butik Ali Kimidr?

Hakan Bulut‘un canlandırmış olduğu Seksenler Butik Ali kimdir sorusunu ayrıntılı şekilde cevaplayacağız, yeni kadroda mevcut!

Bildiğiniz üzere önümüzdeki günlerde dizi hafta içi dizisi olarak gelecek, yani her hafta beş bölüm yayınlanacak, tahmini çıkış tarihi 7 Ekim 2019, aslında bu çıkış tarihi bilgisi kesinliğe çok yakın ve TRT 1’de yayınlanacak.

Şimdi ise sitemizde yeni kadroyu tanıtıyoruz, tabi yeni diyoruz fakat pek çoğu eski isim, yani eski kadro ekran karşısında aynen olacak, sadece ayrılan 3 isim var ve 23 kişi halen ekipte, kısacası kaldığımız yerden devam diyebiliriz.

Sizler için harika bir konu hazırladık, eğer diğer oyuncuları da merak ediyorsanız, Seksenler Oyuncu Kadrosu konumuza bir bakmalısınız.

Seksenler Butik Ali Kimidr?

“Bana her şeyi de ama bunu deme” repliğini pek çok kez duymuşsunuzdur. 80’li yıllarında vazgeçilmez fırlama tipleri, gözü biraz açık ama zararsız insanlardır. İşte karakterimiz de tam bu tanıma uyuyor.

Kendine özgü sözleri ile diğer karakterler etkisi altına alan, açık gözlü hafifte fırlama biridir kendisi. Tabi, seyircide onun bu heyecanlı tavrını sever.

Özlü söz çok kullanır, hani her mahallede küçük yalanlar söyleyen ve hafifte atan esnaf, işte o bizim dizideki Ali karakteridir.

Hakan Bulut Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu, Eşi

Hakan Bulut

Yaşı: 37
Doğum Tarihi: 08/01/1982
Kilosu: 62 KG
Boyu: 173 CM
Eşi: Bekar

Maltepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk bölümünden mezundur. Dizinin en sempatik karakteri arasında diyebiliriz. Daha çok açık gözlü yani kurnaz karakterleri canlandırıyor.

Ama çok iyi drama oyuncusu da olabilir. Şahsen Nefes Vatan Sağolsun filmindeki duygusal sahnelerini çok beğenmiştim.

11 farklı yapımda yer alarak gayet tecrübeli bir isim. Bakalım ilerleyen zamanlarda hangi rollerde yer alacak, ben biraz daha dramaya yönelmesinden yanayım.

Hakan Bulut Dizileri

  • Jet Sosyete
  • Görünen Adam

Böylelikle Butik Ali konumuzun sonuna geldik, diğer makalelerde görüşmek üzere, bence yeni çıkacak bu versiyonun ilk bölümlerini izleyerek bir şans vermelisiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz