Ana Sayfa Seksenler Seksenler Elvan Kimdir? Begüm Öner Dizileri, Eşi, Yaşı

Seksenler Elvan Kimdir? Begüm Öner Dizileri, Eşi, Yaşı

seksenler-elvan-kimdir-begum-oner-dizileri-esi-yasi
Seksenler Elvan Kimdir?

Seksenler dizisinin çok sevilen karakteri Elvan kimdir? Karaktere müthiş oyunculuğu ile hayat veren Begüm Öner dizileri, yaşı, eşi?

TRT 1 ekranlarının çok sevilen Seksenler dizisi artık günlük olarak yayınlanmaya başlıyor. Hafta içi her gün haberlerden hemen önce 50 dakikalık bölümler ile karşımıza gelmeye devam edecek!

Geçtiğimiz zamanlarda oldukça güzel bir izleyici kitlesini elinde bulunduran dizinin tüm oyuncularını tanıtmaya devam ediyoruz. Ayrıca meraklısı için bu karakterleri oynayan değerli oyuncular hakkında bazı bilgiler paylaşıyoruz. Sırada Elvan var! Seksenler dizisinin güzeller güzeli Sami‘nin kızı.

Minik bir not, Seksenler dizisinin tüm oyuncu kadrosunu görmek isterseniz, yeni gelen oyuncular, giden oyuncuları daha rahat görebilirsiniz, lütfen tıklayınız: Seksenler Yeni Sezon Oyuncuları Güncel

Seksenler Elvan Kimdir?

Elvan kendi halinde temiz kalpli bir kızdır. Şahin’i çok sevmekte ve onunla bir hayat kurmak istemektedir. Ancak Şahin’in ciddi anlamda biraz büyümesi gerekecektir. Daha olgun hale gelip evin sorumluluklarını paylaşacağı bir eş haline gelmesi gerekmekte.

Elvan belki de Şahin’i en başından bu şekilde olduğu için seviyordur. Çocuksu yapısı, ve biraz dobra oluşunu seviyordur. Elvan hem güzel hem de zeki bir kızdır. Şahin’i evirip çevirip kendinin yapacaktır. Güzelce yoğurup aile babası haline getirecektir.

Ortada güzel bir engel var gibi, Sami abi. Elvan’ın babası Sami, Şahin’in iyi bir çocuk olduğunun farkında ancak daha tutarlı bir işe girmesi gerektiğini düşünmektedir. Sami bey de kızının fikrine saygı duyacaktır. Halledilir bunlar.

Begüm Öner (Elvan)

begum-oner
Begüm Öner

Yaşı: 07/03/1989
Kilosu: 52 kg
Boyu: 163 cm
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Ceyhun Fersoy, Eşi
Instagram Adresi: bgmoner

İstanbul Ticaret Üniversitesi İstatistik bölümü mezunudur, tabi bu onun hayali değildi. Daha sonrasında 2004 yılında Dayı dizisi ile onu tanımaya başladık.

12 projede ye aldığı, bazıları film bazıları ise birkaç bölüm rol aldığı diziler. Yine de onun yeteneğine güveniyoruz, çünkü henüz 30 yaşında ve gayet güzel birisi. Yani ileride daha önemli roller üstleneceğinden eminiz.

Yugoslav kökenlidir, yani fiziksel özelliklerini bu kökenine borçlu. Şimdi ise kilo verdi ve hayalini gerçekleştirmek için daha çok çabalıyor, bakalım neler olacak.

Begüm Öner Dizileri

  • Arka Sıradakiler
  • Bez Bebek

Seksenler Elvan karakteri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayın 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz