Ana Sayfa Çukur Çukur Yamaç Koçovalı Kimdir? Aras Bulut İynemli Yaşı, Boyu

Çukur Yamaç Koçovalı Kimdir? Aras Bulut İynemli Yaşı, Boyu

Çukur Yamaç Koçovalı Kimdir?

Ekranların vazgeçilmez ismi Aras Bulut İynemli‘nin hayat verdiği Çukur Yamaç Koçovalı kimdir sorusunu ayrıntılı olarak cevaplayalım.

Bildiğiniz üzere yeni sezonda çok fazla olay yaşanıyor, hiç ölmeyecek dediğimiz karakterler ölüyor. Tabi buna pek çok isim her an dahil olabilir. Bunun seyir sevkini etkileyeceğinden korkuyorum, yani hiç ölüm olmaması da sıkıcı çok fazla ölüm olması da.

Senaristler eminim bu durumun farkındadır, fakat oldukça fazla seyirci kitlesi var ve bu yüzden dikkatli davranmaları gerekli. Bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak, şimdi ise başrol oyuncumuzu daha yakından tanıyalım.

Eğer diğer oyuncuları merak ediyorsanız, harika bir konumuz var. Çukur Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Çukur Yamaç Koçovalı Kimdir?

Ailesi mahalleyi korumak ister ve buradan hiç ayrılmak istemez. İşte tamda hikaye burada başlar, çünkü o ailesinin izinden gider ve mahalleyi korumak için yanlarına gelir. Mahalleyi pek çok kişi ve gruptan koruması gerekir.

Bu koruma kararı tüm aileyi etkiler, hatta ölümler dahi olur. Ailenin çok önemli fertleri bu uğurda can verir. O ailenin küçük oğlu iken birden bire tüm yük onun sırtında yüklenir, her şey altüst olmaya başlar.

Hem ailenin hemde mahallenin sorumluluğu onun üzerindedir. Mahalleyi korumak isteyim derken ailesini korumakta büyük sıkıntı çeker. Çünkü, korumak istedikleri yer gerçekten tehlikeli insanlar ile doludur.

Aras Bulut İynemli Kimdir? Dizileri, Yaşı, Boyu

aras-bulut-iynemli
Aras Bulut İynemli

Yaşı: 25 Ağustos 1990
Boyu: 1.82 m
Kilosu: 70 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bige Önal, Sevgilisi

25 Ağustos 1990 İstanbul doğumludur. Kendisini ilk gördüğümüz dizi Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde gösterdiği performans ile olmuştur. Tüm Türkiye tarafından çok sevilmişti. Ajanslar ve birçok diziden teklif alan Aras Bulut İynemli hiç dur durak bilmeden kendini geliştirmeye ve özel oyunculuk eğitimleri almaya devam etmiştir.

Üniversite eğitimini İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Uçak Mühendisliği Bölümü’nü başarı ile tamamlayarak elde etmiştir. Ancak oyuncu olarak hayatına devam etmek istemiştir. Oldukça da yetenekli olduğu ortaya çıkan başarılı ve genç oyuncu için bambaşka bir hayat başlamış oldu.

Aras Bulut İynemli dizileri

  • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Mete Akarsu)
  • Muhteşem Yüzyıl (Şehzade Bayezid)
  • Maral: En Güzel Hikayem (Sarp Altan)
  • İçerde (Mert Karadağ)
  • Çarpışma (Yamaç Koçovalı)
  • Çukur (Yamaç Koçovalı)

Böylelikle Yamaç Koçovalı kimdir konumuzun da sonuna geldik, diğer makalelerde görüşmek üzere.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz