Ana Sayfa Çukur Çukur Vartolu Salih Kimdir? Erkan Kolçak Köstendil Yaşı, Eşi

Çukur Vartolu Salih Kimdir? Erkan Kolçak Köstendil Yaşı, Eşi

cukur-vartolu-salih-kimdir-erkan-kolcak-kostendil-yasi-esi
Çukur Vartolu Salih Kimdir?

Çukur dizisinin ünlü karakterlerinden Vartolu Salih kimdir? Karaktere oyunculuğu ile can veren Erkan Kolçak Köstendil yaşı, boyu, eşi?

Show TV ekranlarının çok sevilen dizisi Çukur dizisi ile devam ediyoruz. Tüm oyuncuları hakkında karakterleri tanıttıktan sonra bu karakterlere performansı ile hayat veren sanatçılar hakkında bilgiler vereceğiz.

Çukur dizisi yapımcı firma Ay Yapım olarak karşımıza çıkarken yönetmen koltuğuna Sinan Öztürk ve Özgür Sevimli oturmaktadır. Senaryo yazarı ise Gökhan Horzum olarak belirtelim.

Minik bir not, Çukur dizisi tüm oyuncuları, yeni gelen oyuncular, giden oyuncular full cast görmek isterseniz lütfen tıklayınız: Çukur Tüm Oyuncu Kadrosu Güncel

Çukur Vartolu Salih Kimdir?

Ciddi anlamda psikopattır. Salih Koçovalı, nam-ı diğer Vartolu bir mafya lideridir. Güçlü bir karakteri vardır. Fiziksel olarak korktuğu herhangi bir şey olmamakla beraber tek korkulan yanı cesareti değildir, aynı zamanda zeki ve hin planlar yapabilen bir karakterdir.

Vartolu’nun Çukur’a geri gelmesinin yalnızca tek bir sebebi vardır. İntikam almak için. Gizli planlarını uygulamaya sokmak amacı ile Çukur’a gelmiştir. Sinirli bir yapısının olduğu açıkça görülen Vartolu aynı zamanda sabırlı olmasını da bilmektedir. İntikamını gerçekleştirebilmek için ciddi anlamda sabırla büyümüştür.

Lideri olduğu mafyayı giderek büyütmüş, birçok işe girip çıkmıştır. Birçok tehlikeli işin içinden sıyrılmayı başarabilmiş bir ekibe sahiptir. Gelecek zamanda planlarının her birini göreceğiz.

Erkan Kolçak Köstendil (Vartolu)

erkan-kolcak-kostendil
Erkan Kolçak

Yaşı: 16 Ocak 1983
Boyu: 1.80 m
Kilosu: 75 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Cansu Tosun
Instagram Adresi: erkankeka

16 Ocak 1983 Bursa doğumludur. Sevgili oyuncu, eğitimini Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü bitirerek tamamlamıştır. Projelerde tecrübeli isimlerle yer alarak kendini geliştirmeye devam etmektedir. İlk profesyonel oyunculuk deneyimini Yılan hikayesi dizisinde yardımcı oyuncu olarak elde etmiştir.

Yıllar boyu gösterdiği performanslar ile kendini daha bilinen isim haline getirmiştir. Diziler arasında en beğenilen performansı Çukur dizisinde oynadığı Vartolu rolü ile gerçekleştirmiştir.

Erkan Kolçak Köstendil dizileri, daha önce oynadığı diziler:

 • Yılan Hikayesi
 • Kurtlar Vadisi: Pusu (Oto Galerici)
 • Sakarya-Fırat (Mahmut Karakum)
 • Merhamet (Mehmet Yılmaz)
 • Ulan İstanbul (Karlos)
 • Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Şahin Giray Han)
 • Familya (Toprak Beyoğlu)
 • Bir Deli Sevda (Mehmet)
 • Görünen Adam (Kurtuluş)
 • Çukurdakiler (Vartolu)
 • Çarpışma (Vartolu)

Çukur dizisinin meşhur karakteri, Vartolu hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz