Ana Sayfa Saygı Saygı dizi konusu nedir? Nasıl bir konu işlenecek?

Saygı dizi konusu nedir? Nasıl bir konu işlenecek?

saygi-dizi-konusu
Saygı dizi konusu nedir?

Inter Medya ve Blutv yapımcılığında gelen Saygı dizi konusu hakkında bilgilendirici bir yazı oldu. Nasıl bir konu işlenecek, bakalım.

Geçtiğimiz günlerde duyurulan Saygı dizisi ile devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere Inter Medya ve Blutv yapımcılığı ile gelen Saygı dizisinde yönetmen koltuğunda Ali Taner Baltacı bulunacak. Senaryo kısmında ise Ercan Mehmet Erdem kalem tutacak.

Dizi hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz lütfen dizi için hazırladığımız kategori sayfasına bir bakınız: Saygı Dizisi

Kaliteli oyuncu kadrosunda başrol olarak Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner yer alacak. Oyuncu listesi beğenilen Saygı dizisi gümbür gümbür gelmekte.

Nejat İşler, Ercüment Çözer rolü ile gelirken; Boran Kuzum, Savaş; Miray Daner ise Helen rolü ile karşımıza çıkacak.

Saygı Dizi Konusu

Ercüment oldukça güçlü bir karaktere sahiptir. Tam anlamı ile bir sosyopat olarak karşımıza çıkıyor. Saygı takıntısı vardır. Hem de üst seviyede bir takıntı söz konusudur.

Toplumun çürüdüğüne ve kendisi bir şey yapmaz ise bunun böyle devam ederek büyük bir yıkıma değin süreceğini düşünmektedir.

Toplumdaki bu yozlaşmanın düzelmesi için elinden geleni yapacaktır. Kendi adaletini, kendi çözümünü yine kendisi icra edecektir. Bu konuda kendisi ile aynı kafada olduğunu düşündüğü Helen ve Savaş ile yolları kesişecektir.

Bu saygı takıntılı yolculuğunda artık yalnız değildir. Savaş ve Helen eşlik ederek konuların gelişimine destek olacak. Helen ve Savaş birbirini seven iki gençtir.

İstanbul’da gerçekleşecek olan bir cinayet sonucu kendilerini zorlu bir sürecin içerisinde bulan kahramanlar, devam eden zamanda saygı takıntılı Ercüment Çözer ile birlikte hareket edecek.

Topluma gönderme, saygının önemi, sevginin gücü gibi kavramları göreceğimiz Saygı dizisinde güzel bir senaryo ağı ile karşılaşmayı ümit ediyoruz.

Saygı dizi konusu hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi yorum olarak belirtmekten çekinmeyin. Sağlıklı günler dileriz!

1 Yorum

  1. Bu dizide vatanım sensindeki hilal ve Leon bu dizide tam r tersi Helen ve savaş yani vatanım Sensinde hilal rolü türk tü Leon rolude yunandi bu dizidede helen yabanci savaş türk

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz