Ana Sayfa Saygı Saygı dizi yapımcısı, senaristi, yönetmeni kimdir?

Saygı dizi yapımcısı, senaristi, yönetmeni kimdir?

saygi-dizisi-yapimcisi-yonetmeni-senaristi
Saygı dizi yapımcısı, senaristi, yönetmeni kimdir?

Müthiş oyuncu kadrosuna sahip Saygı dizi yapımcısı, yönetmeni ve senaristi kimdir, birlikte bakalım. Güncel bilgiler ile karşınızdayız!

Saygı dizisi ile alakalı daha çok bilgi edinmek isterseniz lütfen dizinin kategori sayfasına bir göz gezdiriniz: Saygı Dizisi

Saygı Dizi Yapımcısı

Daha öncesinde Sefirin Kızı, Ramo, Sevdim Seni Bir Kere, Çukur gibi müthiş dizilerin yapımcılığını yapmış olan Inter Medya yine iş başında. Oldukça iddialı bir dizi ile karşımıza çıkacağını düşünüyoruz. Öyle ki geçmişte yaptığı diziler ile oldukça büyük izleyici kitlesini elde etmeyi başarıyorlar.

Inter Medya zamanla edindiği tecrübeyi Saygı dizisinde de gösterecektir. Bu sebeple kaliteli bir Yapımcı Firma ile beraber olduğumuzu söyleyebiliriz.

Saygı Dizi Yönetmeni

Gelelim yönetmen koltuğunda kimin oturduğuna. Henüz resmi açıklamasında yönetmen koltuğunda kimin oturduğu kesin olarak yer almamaktadır. Ancak aldığımız duyumlara göre Ali Taner Baltacı‘nın olacağını öğrendik. Elbette şu an için kesin değil ancak büyük olasılıkla AROG, Hokkabaz gibi filmlerin yönetmenliğini yapan Ali Taner Baltacı olduğu düşünülüyor.

Son olarak edindiğimiz bilgilere dayanarak, dünyaca ünlü uluslararası dizi ve film veri tabanı IMDB‘de verilen istatistiksel verilere göre Ali Taner Baltacı yönetmen koltuğunda görünmektedir.

Saygı Dizi Senaristi

Senaryo tarafında kalem tutan isim, Ercan Mehmet Erdem oldu! Efsane bir senaristin kaleminden çıkacağını belirtelim. Çünkü Behzat Ç, Mehmed: Bir Cihan Fatihi ve aynı zamanda 46 Yok Olan dizilerinde senaryo yazarlığı yapmıştı. Büyük bir merakla senaryonun nasıl dallanıp budaklanacağını bekliyoruz.

Kadrosunda Nejat İşler, Boran Kuzum ve Miray Daner gibi isimlerin yer alacağı Saygı dizisi, Inter Medya yapımcılığında sunulacak. Yapımcı, Yönetmen ve Senarist olarak gerçekten müthiş bir dizi ortaya çıkabilir.

Saygı dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yaparak düşüncelerinizi belirtmeyi unutmayın. Sizce de Nejat İşler‘li dizi bir şans tanınmayı hak etmez mi? 🙂 Sağlıklı günler dileriz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz