Ana Sayfa Dizi Özetleri Ramo 11. bölüm özeti, son bölüm özeti

Ramo 11. bölüm özeti, son bölüm özeti

Merakla izlenen Ramo bölüm özeti ile karşınızdayız. Son bölüm özeti oku ve izleyemediğin bölümlerde olan bitenleri öğren.

Ramo 11. bölüm özeti

Ramo, Süleyman’ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar.

Ramo ve Sibel’in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı evde yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır.

Polise sığınan Alpay komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay’a reddedemeyeceği bir teklif sunar.

Ayrıca, Süleyman’ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır. En yakınında bir köstebek vardır ve bunu ortaya çıkarmak zorundadır. Daha sonra köstebeği bulmak için zekice bir plan yapar.

Fatoş’un hamileliğine çok sevinen Boz, Fatoş ve Neco’nun boşanma işlemlerini hızlandırmak ister. Neco ile yüzleşen Boz, tuzağa düşer ve Fatoş’un beklenmedik tepkisiyle karşılaşır.

Ramo konusu

Murat Yıldırım’ın hayat verdiği başrol ve ailesi Adananın Çukurova’sında uzun yıllardır pamuk tüccarlarına ırgatlık yapmıştır yani fakir ve yoksul bir ailedir. Fakat zaman öyle bir hal alır ki kendi ailesine yardım etmek zorunda ve ne yazık ki illegal işlere dahil olmak zorundadır.

Ailenin sürekli olarak üstünde baskı ve haksızlık vardır, ailesini bu dertten kurtarmak ister ve ailenin en zeki, işleri yöneten biri olarak bunu kendisi yapmak zorundadır.

İş yaptıkları diğer aileye karşı isyan etmek ister, tabi ki bu hiç de o kadar kolay olmaz. Fakat, yine de elinden geleni yapar, buradaki en büyük problem ise Sibel’dir. Sibel ne yazık ki patronun kızıdır ve bu işleri oldukça zorlaştırı.

Kısacası bu iki aşık ve kendi kurallarına göre yaşayan bu mahalle bizlere güzel bir dizi sunar, bakalım ilerleyen bölümlerde ne gelişmeler olacak.

Ramo oyuncuları

  • Murat Yıldırım (Ramo)
  • Esra Bilgiç (Sibel)
  • İlker Aksum (Hasan)
  • Yiğit Özşener (Yavuz)
  • Görkem Sevindik (Boz)
  • İdil Fırat (Fidan)
  • Cemre Baysel (Fatoş)
  • İlhan Şen (Neco)
  • Rüzgar Aksoy (Halef)
  • İlkay Kayku (Neslihan)

Ek Bilgiler

Yapım : BKM
Yönetmen : Yağız Alp Akaydın
Senaryo : Yılmaz Şahin

Konumuz sürekli güncel kalacaktır, yani her zaman en günceli bu konu içerisinde olacak.

Böylelikle son bölüm özeti konumuz sonlanmış oldu, daha fazlası için dizi özetleri kategorisine uğrayabilir ve okuyabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz