Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Zafer Kimdir? Erkan Avcı Dizileri, Boyu, Yaşı

Şampiyon Zafer Kimdir? Erkan Avcı Dizileri, Boyu, Yaşı

Erkan Avcı‘un ustalıkla canlandırdığı karakterden biri olan Şampiyon Zafer kimdir sorusunu birlikte cevaplayalım, İşte dizileri ve boyu.

Çukur dizinden tanıdığımız oyuncu kötü rolleri gerçekten iyi yapıyor. Zaten farklı karakterlerde de tanımıştık, bu dizide olması gerçekten güven tazeleyici, tabi bu dizide daha farklı rol üstlenecek, onu iyi kişiliğiyle tanıyacağız.

Hatta sadece kötü rolde görmek istediğim biri diyebilirim. Çünkü, iyimser tavırlarını izlerken aklıma eski sahneler gelecek, bu biraz garip bir durum olabilir. Yine çok iyi kişileri de canlandırdığı var, bunda da başarılı olacaktır.

Dizinin diğer tüm karakteri hakkında güzel bir konu hazırladık, isterseniz Şampiyon Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Şampiyon Zafer Kimdir?

Fırat’ın en yakın arkadaşı ve onun antrenörlerinden birisidir, tabi hocası kadar olmasa da o da bilgili ve hocanın izinden giden birisidir. Bu bilgisi ile arkadaşına destek olamaya çalışır, iyimser bir tavır takınarak onun düzelmesi için elinden geleni yapar.

İleride iyi bir antrenör olmak ister, elbette bu uzun süreçli ve çok tecrübe isteyen bir şeydir. Bundan dolayı hocasından sürekli olarak bir şeyler öğrenmeye bakar.

Sonuç olarak, iyi bir arkadaş iyi bir antrenör olarak karşımıza çıkacak. Bakalım ilerleyen bölümlerde hayatında nasıl değişikler olacak.

Erkan Avcı Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

sampiyon-erkan-avci-zafer
Erkan Avcı

Yaşı: 1 Ocak 1982
Boyu: 1.76 m
Kilosu: 76 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

1 Ocak 1982 Diyarbakır doğumludur. Değerli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi’nde eğitimini başarı ile bitirmiştir. Kendisi için ilk profesyonel oyunculuk deneyimi Köprü dizisi ile gerçekleşmiştir. Bunun ardından performansı sevilince birçok dizi ve filmde görev edinmeyi başarmıştır.

Fiziksel özellikleri ve başarılı oyunculuğu sayesinde aranan oyuncu haline gelmiştir. Yer aldığı bazı projeleri sizlerle paylaşalım.

Erkan Avcı dizileri

  • Ölümsüz Kahramanlar
  • Ayrılık (Yunus)
  • Kurtlar Vadisi Pusu (Gürhan)
  • Köprü (Hasan)
  • Acemi Müezzin (Cemal)
  • Sakarya Fırat (Ethem Tekintaş)
  • Karadayı (Necdet Güney)
  • Cesur ve Güzel (Korhan Korludağ)
  • Payitaht Abdülhamit (Fehim Paşa)
  • Çukur (Çeto)

Oyuncu kadrosunda oldukça güzel isimler var, Şampiyon Zafer kimdir konumuz burada sonlandı, daha fazlası için kategorimizi ziyaret ediniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz