Ana Sayfa Şampiyon Not: Final Mi Yapacak? Reytingler Düşük Geldi

Not: Final Mi Yapacak? Reytingler Düşük Geldi

sampiyon-dizisi-final-mi-yapacak-reytingler-dusuk-geldi
Şampiyon Dizisi Final Mi Yapacak?

Büyük beklentiler ile hazırlanan Şampiyon dizisi final yapma planları kuruyor olabilir. Dizinin reytingleri oldukça düşük gelmesi düşündürdü.

 

TRT 1 ekranlarının Diriliş Ertuğrul dizisinden sonra sınırsız bütçe ile hazırlanmasına müsaade edilen Şampiyon dizisi için final kararları sosyal medyada konuşulmaya başlandı. Dizi beklenenin altında reyting alması sebebi ile konuşulmakta.

Dizinin senaryosu ve oyuncuların birbiri ile uyumu konusunda sosyal medyada kötü yorumlar yazan insanların olduğunu da belirtelim. İzleyici kitlesi bu konulara elbette eleştirilerde bulunuyorlar. Eleştiriler çoğunlukla olumsuz durumda.

 

Perşembe günleri akşam saat 20:00‘de yayınlanan dizinin rakipleri oldukça dişli çıktı. O gün yayınlanan özellikle Fox TV‘nin Mucize Doktor dizisi ciddi anlamda büyük izleyici kitlesini elinde bulundururken, ATV ekranlarının Bir Zamanlar Çukurova dizisi de hatırı sayılır miktarda kitleyi kendine bağladı. Hal böyle olunca Şampiyon dizisi için final yapması durumu konuşuluyor.

 

Minik bir not; dizi için final kararları konuşulurken, Şampiyon dizisi tüm oyuncularını görmek ve bir göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Şampiyon Güncel Oyuncu Kadrosu

 

Şampiyon Dizisi Final Mi Yapacak?

Fox TV Perşembe günleri saat özellikle 19:00’dan sonra yani Ana Haber bülteninden itibaren çoğu izleyiciyi kendine bağlamış durumda. Öncelikle Mucize Doktor‘un Özeti yayınlanmakta. Nereden baksanız 30 dakika kadar sürmektedir. Ardından ise Yeni bölüm ile izleyici karşısına çıkmakta. İşte izleyiciler için tüm bu aralık çoğunlukla FOX TV’ye ayrılmış durumda.

 

Ayrıca Bir Zamanlar Çukurova dizisi de ATV’nin sevilen dizilerinden biri unvanını taşımaktadır. Bu sebeple hem Mucize Doktor hem de Bir Zamanlar Çukurova dizileri ile yarışa dahil olmak Şampiyon dizisi için oldukça zor gözüküyor. Başka bir gün yayınlanması ile Şampiyon dizisi izlenebilir hale gelerek rating sonuçlarında 3’ü geçebilmesini sağlayacaktır.

 

Gün değiştirilmesi yerine direk final kararı da alabilir, başka projelere yer verebilirler. 3 haftadır yayınlandığı günden bu yazı kaleme alınana dek hiç rating sonuçlarında 3 rakamını geçemediler. Bu duruma özellikle yapımcı şirket ve oyuncular olmak üzere çok üzüldü. Sosyal medyadan ise dizinin başrol oyuncularının birbirine yakışmadığını düşünen büyük bir güruh açığa çıktı. Tolgahan Sayışman ve Yıldız Çağrı Atiksoy isimlerinin birbirine yakışmadığı düşünceleri paylaşılmakta.

 

Dizinin akıbeti konusunda alınan kararları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Umarız güzel sonuçlar ile karşınıza çıkarız.

Dizinin final yapması ile alakalı siz neler düşünüyorsunuz? Yorum yapmayı unutmayınız.

Not. Şampiyon Dizisi  34. bölümde Final yaptı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz