Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Boks Menajeri Tansel Kimdir? Mehmet Bozdoğan

Şampiyon Boks Menajeri Tansel Kimdir? Mehmet Bozdoğan

Şampiyon dizisinin boks menajeri Tansel kimdir? Karaktere oyunculuğu ile can veren Mehmet Bozdoğan dizileri, yaşı, sevgilisi? İşte detaylar!

TRT 1 dizileri arasında büyük ilgi gören Şampiyon dizisinin karakterlerini tanıtmaya devam ediyoruz. BSK Yapım tarafından hazırlanan dizi büyük izleyici kitlesini elinde tutmayı başaracak gibi görünüyor. Sosyal medyada Şampiyon dizisi oyuncuları için göndermeler paylaşılmakta ve ilgi giderek büyümektedir.

Minik bir not, Şampiyon dizisinin tam oyuncu kadrosu hakkında bilgi almanız için güzel bir liste hazırladık, görmek isterseniz lütfen tıklayınız: Şampiyon Oyuncu Listesi

Şampiyon Boks Menajeri Tansel Kimdir?

sampiyon-tansel
Tansel

Tansel tam bir rekabet adamıdır. Kaybetmekten nefret eder. Bu sebeple kaybetmek diye bir kelimeyi sözlüğünden çıkarmıştır. Kafkas’a sonuna kadar inanmış bir insandır. Kafkas’ın şampiyon olacağına inancı tamdır.

Boks konusundan iyi anlamaktadır. İyi bir gözlemci ve başarıya aç bir insandır. Bu açlığı onu yalnızca en iyisi ile çalışmaya itmiştir. Tansel’e göre Kafkas, tam şampiyon olacak adamdır. Elinden gelen tüm yardımı yaparken, boks maçları için gerekli düzenlemelerden sorumludur. Gelecek dönemde nasıl bir yol benimseyecek birlikte göreceğiz.

Kafkas’a gerekli tüm desteği vermesi ve ona kaliteli, güzel maçlar ayarlamak için Tansel’e çok iş düşmektedir!

Mehmet Bozdoğan (Tansel)

sampiyon-mehmet-bozdogan-tansel
Mehmet Bozdoğan

Yaşı: 4 Haziran 1977
Boyu: 1.83 m
Kilosu: 78 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor
Instagram Adresi: mehmet.bozdogan

4 Haziran 1977 Almanya Berlin doğumludur. Almanya’da başarı ile oyunculuk deneyimleri gerçekleştiren Mehmet Bozdoğan bunun ardından Türkiye’deki dizi ve filmlerde de rol almıştır. Özel oyunculuk eğitimlerinin yanı sıra Almanya’da da bazı eğitimler almıştır. Ancak bunlar şu an için muğlak durumdadır.

İlk oyunculuk performansını GSG 9 – Die Elite Einheit dizisinde Hassan Kandemir rolü ile gerçekleştirmiştir. Türkiye’de yer aldığı ilk profesyonel yapım ise Kapalıçarşı dizisi olmuştur. Dizide İsmail karakterine hayat vermişti.

Mehmet Bozdoğan dizileri, daha önce oynadığı diziler ile ilgili bir liste hazırladık:

 • GSG 9 – Die Elite Einheit (Hassan Kandemir)
 • Der Kriminalist (Bülent Çelik)
 • Zeit der Entscheidung – Die Soap Deiner Wahl (Ahmet)
 • Kapalı Çarşı (İsmail)
 • Schicksale – und plötzlich ist alles anders (Salam Daibibi)
 • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Ekber)
 • Ağır Roman Yeni Dünya (Haldün)
 • Karadayı (Yılan Merdan)
 • Payitaht Abdülhamit (Mehmed Paşa)
 • Çukur (Kumburgazlı Serdar)
 • Vurgun (Rasih)
 • Leke (Birkan Atılgan)

Şimdilerde ise Şampiyon dizisi oyuncuları arasında Tansel rolünü oynamaktadır. Yer aldığı projelerde edindiği tecrübelerle, başarılı performansı konusunda hiç şüphe bulunmamaktadır. Kendisine başarılar dileriz.

YORUM YOK

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz