Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Şahin Kimdir? Şahin Kendirci Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Şampiyon Şahin Kimdir? Şahin Kendirci Yaşı, Boyu, Sevgilisi

Sempatik tavırlı Şahin Kendirci‘nin canlandırdığı Şampiyon Şahin kimdir sorusu onu sevenler tarafından sorulmaya başladı.

Genç yeteneğimiz henüz ilk tecrübelerini yaşıyor olsa da sempatik tavrı ile diziye farklı bir hava katıyor diyebilirim, şahsen dizide olmasından mutluyum. İleride daha önemli roller almasını da isterim, bakalım neler yaşanacak.

 

İyi bir eğitimden geçti, bununla beraber bu dizi için hazır olduğundan eminiz. Bildiğiniz üzere pek çok tecrübeli isim var ve bu isimlerin gençlere yardımcı olacaklardır.

Diğer oyuncular hakkında merak ettikleriniz mi var? Şampiyon Oyuncu Kadrosu konumuza giderecek tüm karakteri okuyabilirsiniz.

 

Şampiyon Şahin Kimdir?

Gelecekte iyi bir boksör olma hayali ile yaşar fakat bu yolda ilerlerken şerefinden ve karakterinden ödün vermez, iyi ve adil bir gençtir.

Burada yansıtılan karakter herkesin sevebileceği yapıdadır. Yine de gençliğin vermiş olduğu acemilik ve kanın kaynaması yanlış kararlar almasına neden olacaktır. Tabi bu kararlar genelde küçük ve önemsizdir, fakat o yaşta etkileyecek kadar önemlidir.

 

Zor zamanlar geçirirken Fırat Bölükbaşı yani başrol oyuncumuz onun elinden tutar, iyi bir boksör olması için ona yardımcı olur.

Sonuç olarak karşımızda iyi niyetli, mert ve amacına ulaşmak için sürekli emek veren genç bir adam vardır, bakalım hayallerini gerçekleştirebilecek mi?

 

Şahin Kendirci Kimdir? Yaşı, Boyu, Sevgilisi

sampiyon-sahin-kendirci-sahin
Şahin Kendirci

Yaşı: 19 Nisan 2001
Boyu: 1.68 m
Kilosu: 60 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

19 Nisan 2001 Adana doğumludur. Aslen Şanlıurfalı olduğu bilinmektedir. Henüz lise öğrencisi olarak eğitimini almaya devam etmektedir. Bunun yanında Şahin’i ilk gördüğümüz yapım ise O Ses Türkiye olmuştu. Bu yarışmada Adana’ya Gel Gidek performansı ile hatırlanıyordu.

 

Bana Masal Anlatma için de şarkı performansı göstermiştir. Burada “Kul Hatasız Olmaz” performansı sergilemişti. Eser Yenenler Show’da ise “Yanlış Yaptın” şarkısını söylemişti. Şahin Kendirci gösterdiği bu ses performanslarının yanı sıra Türkiye’de büyük beğeni toplayan Müslüm filminde (Müslüm Gürses’in küçüklüğünü canlandırmıştı) rol aldı.

 

Burada Şampiyon Şahin kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz, genç oyuncu bakalım kariyerinde ne gibi gelişmeler olacak, bu dizi onun yıldızını daha da parlayacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz