Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Eylül Kimdir? Deniz Durmaz Dizileri, Sevgilisi

Şampiyon Eylül Kimdir? Deniz Durmaz Dizileri, Sevgilisi

Deniz Durmaz‘ın canlandırdığı güzeller güzeli Şampiyon Eylül kimdir sorusu hayranlar tarafından sorulmaya başladı, hadi cevaplayalım.

Bildiğiniz üzere dizimiz farklı bir yapı yani konu ile karşımıza çıkacak, bu yüzden herkes merakla bekliyor, elbette oyuncular da burada çok önemli.

Kadroyu gözden geçirdiğimiz zaman çok tecrübeli isimlerin yanı sıra Deniz gibi kariyerin başında genç isimlerde mevcut, yine de bu isimlerde eğitimini almış ve belirli projelerde yer alarak tecrübe edinmişler, yani kadro gayet güzel.

Eğer diğer oyuncular hakkında merak ettikleriniz var ise Şampiyon Oyuncu Kadrosu adlı konumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Şampiyon Eylül Kimdir?

Mahallede en dikkat çeken güzeller güzeli bir kızdır, onun peşine düşen elbette dizi boyunca çok olacak, yine de o iyi kalpli ve iyi niyetli biridir.

Bundan dolayı daha çok beğenilir, yani sadece güzelliği ile değil aynı zamanda davranışları ile de etrafındaki insanların dikkatini çekmeyi başarır.

Genç güzelin elbette hayalleri vardır, lakin dizinin konusu gereği odak nokta boks ve o uğurda verilen emek olacaktır. Bu tür karakterler de diziye iyi niyet duygusu ve biraz da aşk duygularını katacaktır, bakalım ilerleyen bölümlerde neler olacak.

Deniz Durmaz Kimdir? Dizileri, Sevgilisi, Boyu, Yaşı

sampiyon-deniz-durmaz-eylul
Deniz Durmaz

Yaşı: 19 Kasım 1992
Boyu: 1.71 m
Kilosu: 55 kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

19 Kasım 1992 Ankara doğumludur. Genç oyuncu eğitimini Gazi Üniversitesi’nde tamamladığı bilinmektedir. Ancak bölümü hakkında bilgi bulunmamaktadır. Bunun yanında özel oyunculuk eğitimleri almıştır. Ancak bu konu hakkında da detaylı bilgi bulunmamaktadır.

Yer aldığı ilk profesyonel yapım Deniz Yıldızı isimli dizi olmuştur. Performansı beğenilen oyuncu bunun ardına birkaç dizide daha oynayarak tecrübesini artırmıştır.

Deniz Durmaz dizileri

  • Deniz Yıldızı
  • Alın Yazım (Selma Pekin)
  • Karagül (Nazlı)
  • Adını Sen Koy

Böylelikle Şampiyon Eylül kimdir konumuzun sonuna gelmiş bulunuyoruz, genç oyuncunun bu dizi ile yıldızı daha da parlayacak gibi duruyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz