Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Neslihan Kimdir? İlayda Alişan Dizileri, Sevgilisi

Şampiyon Neslihan Kimdir? İlayda Alişan Dizileri, Sevgilisi

Şampiyon dizisinin iyi niyetli güzel kızı Neslihan kimdir? Karaktere can veren İlayda Alişan dizileri, yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi?

BSK Yapım tarafından TRT 1 ekranları için hazırlanan Şampiyon dizisinin bir başka karakterini tanıtmak için kolları sıvadık. Sıradaki karakter Neslihan! Yaman’ın sevgili kızı. Karakteri daha yakından tanıyalım.

Dizinin sevilen karakterlerin biri ve Güneş‘in hastalığına inanılmaz üzülmüştür. Babasını ikna edip Kafkas‘ı öğrencisi olarak kabul etmesini istemektedir.

Minik bir not: Şampiyon dizisi tüm oyuncu kadrosu liste halinde sizler için sunuldu, göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayın: Şampiyon Oyuncu Listesi Tam Liste

Şampiyon Neslihan Kimdir?

sampiyon-neslihan
Neslihan

Neslihan kendisi gibi güzel bir kalbe sahiptir. Babasını çok sever. İradeli ve tuttuğunu koparan bir kızdır. Babasının bazı özelliklerini kendi de almıştır. İnatçı bir yapısı vardır.

Kafkas’ın çıkagelmesi ile ve Güneş’in hasta olduğunu öğrenmesi ile ciddi anlamda üzülmüştür. Babasının Kafkas’a yardım etmesini istemiştir. Bunda da ısrar etmiştir. Sonuçta babasının nasıl olduğunu en iyi onun kızı biliyor.

Yaman bir insana inandı mı gerçekten onu geliştirip şampiyon yapabilecek adamdır. Bütün bunlar arasında içinde kötülük olmayan iyi bir kızdır. Gelecek dönemde nasıl bir maceranın içine düşeceğini birlikte göreceğiz.

İlayda Alişan (Neslihan)

sampiyon-ilayda-alisan-neslihan
İlayda Alişan

Yaşı: 1996
Boyu: 1.59 m
Kilosu: 48 kg
Göz Rengi: Mavi
Eşi-Sevgilisi: Sevgilisi Var, Bilinmiyor
Instagram Adresi: ilaydalisan

1996 İstanbul doğumludur. Kendisi henüz lise mezunudur. Üniversite veya konservatuvar eğitimi ile alakalı herhangi bir okula kaydı şu an için bulunmamaktadır. Oyunculuk ile tanışması oldukça erken yaşta gerçekleşti. Kendini geliştirmeye devam ederek, başarılı yeteneğine tecrübe katarak projelerde yer edinmeyi başarmıştır.

Yer aldığı ilk profesyonel yapım Bir Çocuk Sevdim dizisi olmuştu. Burada “Merve” rolünü başarı ile oynamıştır. Performansı beğenildi ve bazı dizilerde rol almayı başardı.

İlayda Alişan dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste hazırladık:

  • Bir Çocuk Sevdim (Merve)
  • Benim Adım Gültepe (Nurten)
  • Bana Sevmeyi Anlat (Eylül Eren)
  • Rüya (Cemre Büküm)
  • Çukur (Aksin Koçovalı)

Yer aldığı bu dizilerin yanında bir de Niyazi Bey isimli filmde rol almayı başarmıştır. Çukur dizisinde ise “Olmazsan Olmaz” şarkısında performans göstermiştir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz