Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Serhat Kimdir? Berk Yaygın Dizileri, Yaşı, Sevgilisi

Şampiyon Serhat Kimdir? Berk Yaygın Dizileri, Yaşı, Sevgilisi

Şampiyon dizisinde Mücella’nın eşi Serhat kimdir? Karaktere can veren Berk Yayın dizileri, yaşı, boyu, instagram adresi, sevgilisi?

TRT 1 sevilen bir dizi ile karşımıza çıkıyor. BSK Yapım tarafından büyük bir izleyici kitlesini elde etmek amacı ile Şampiyon dizisi yayında! Oldukça rağbet gören dizide, meraklı okuyucularımıza karakterler hakkında bilgi vermek istedik.

Bundan önce; Şampiyon dizisi tam oyuncu listesi ile alakalı bir makale hazırladık, burada rahatlıkla tüm oyuncuları görebileceksiniz. Göz gezdirmek isterseniz lütfen tıklayınız: Şampiyon Oyuncuları Tüm Liste

Karakter tanıtımını biraz da eleştiri ekleyerek yaptık. Sizler bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Şampiyon Serhat Kimdir?

sampiyon-serhat
Serhat

Kafkas’ın öz kardeşidir. Abisine hem hayran hem de çok sevgi beslemektedir. Güneş’i de çok sevmektedir ve ona çokça üzülmektedir. Ancak ne var ki tek sevdiği insanlar kardeşi ve yeğeni değildir. Eşi Mücella onun aşkıdır. Eşini çok sevmektedir.

Şöyle bir düşünelim; çok sevdiği abisi, abisinin oğlu, eşi. Serhat eşi ve abisi arasında kalacaktır. Çok sevgili Mücella (!), kötü bir hastalığın pençesine düşmüş Güneş’e iyi davranmamaktadır. Söylenmektedir. Mücella’nın sözleri oldukça ağır gelmektedir.

Kafkas ve Güneş zor zamanlar geçirmektedir. Bunun yanında öz kardeşi Serhat da öz kardeşine daha ilgili davranması gerektiğinin farkında. Bakalım gelecek zamanda nasıl bir ortam bekliyor.

Kardeşi ve zor durumdaki yeğeni için neler yapması gerektiğini bilmeli, buna göre hareket etmeli. Serhat’ın daha sözü kuvvetli bir hale gelmesi abisi ve yeğeni için iyi olacaktır.

Berk Yaygın (Serhat)

sampiyon-berk-yaygin-serhat
Berk Yaygın

Yaşı: 26 Mayıs 1983
Boyu: 1.85 m
Kilosu: 80 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Eymen Akbaykal, Eşi
Instagram Adresi: berkyaygin

26 Mayıs 1983 İstanbul doğumludur. Kendisi Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nü başarı ile bitirdikten sonra dizi ve filmlerde rol alarak profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır.

Yer aldığı ilk profesyonel yapım Mükemmel Çift dizisi olmuştu. Bunun ardından performansı beğenilen oyuncu dizi yapımcıları tarafından teklif almaya devam etmiştir.

Berk Yayın dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında bir liste oluşturduk:

  • Mükemmel Çift
  • Eve Düşen Yıldırım
  • Güllerin Savaşı (Yener Yıldırım)
  • Seviyor Sevmiyor (Cemal Kaya)
  • Dolunay (Tarık)

Şampiyon dizisinde Fırat’ın kardeşi olan Serhat rolünü başarı ile oynayacağını düşünüyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz