Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Fırat Bölükbaşı (Kafkas) Kimdir? Tolgahan Sayışman

Şampiyon Fırat Bölükbaşı (Kafkas) Kimdir? Tolgahan Sayışman

Ekranların yeni dizisi Şampiyon Fırat Bölükbaşı yani Kafkas kimdir sorusunun cevaplayalım. Tolgahan Sayışman filmleri ve dizileri.

12 Eylül tarihi saat 20:00’da TRT 1 ekranların göreceğiz, farklı yapısı ile izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı. Eğer senaryo ve oyuncuların hikayeleri kuvvetli, yani kaliteli ise iyi bir izleyici kitlesine ulaşacaktır.

Çünkü, yayınlandığı kanal çok izlenen kanallardan birisi, bu da doğal olarak bir çok potansiyel izleyiciyi kendine çekiyor.

Konusu gereği diğer dizilerden oldukça farklı, özellikle bir boksörün hayatını anlatması ile beraber dövüş sahneleri de olacak, bu sahneleri hep beraber izleyip göreceğiz.

Eğer tüm oyuncular hakkında bilgiler okumak isterseniz Şampiyon Oyuncu Kadrosu konumuzu mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Şampiyon Fırat Bölükbaşı (Kafkas) Kimdir?

Gençlik zamanı başarılar ile dolu bir adamdır, büyük başarılar elde etmiş ve Kafkas lakabını kazanmıştır, herkes tarafından bu lakap ile bilinir.

Fakat, başarılı ve mutlu olduğu bu yıllarda başına kötü bir olay gelir, bu olay yüzünden tüm hayatı mahvolur. Peki bunları nasıl düzeltecek? Elbette ringe tekrar dönerek, bir süre ringden uzaklaşır ve normal hayata devam eder.

Fakat, gelir kaynağı olmadığı için çok zorlu bir dönemden geçer, ailesine düzgün bakamaz olur ve ringe dönmek zorunda kalır.

Yaşı biraz ilerlemiş bir boksör ringe geri döndüğünde ne olur? Elbette çok zorlu yollardan geçer ve yeni antrenman yapmak onun için çile haline gelir. Yine de tüm bu zorlukların üstesinden gelmeli ve ailesine iyi bakabilmek için ringden para kazanmalı.

Tolgahan Sayışman Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

sampiyon-tolgahan-sayisman-kafkas-firat
Tolgahan Sayışman

Yaşı: 17 Aralık 1981
Boyu: 1.87 m
Kilosu: 80 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Almeda Abazi, Eşi

17 Aralık 1981 İstanbul doğumludur. Eğitimini Doğuş Üniversitesi İşletme Fakültesi’ni bitirerek tamamlamıştır. Dikkatleri üzerine çekmesi, Güney Kore erkek güzellik yarışması sayesinde olmuştur. Burada Manhunt International’da 1. olarak Türkiye’yi temsil etmiştir. Bunun ardından bir süre mankenlik ve modellik yapmıştır.

Mankenliğin ardından özel oyunculuk dersleri alarak dizi ve filmlerde oynamak istemiştir. Eğitimini Ayla Algan’dan özel olarak alarak kendini geliştirmiştir. Bunun ardına da birçok dizide başarı ile performans göstererek adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Tolgahan Sayışman dizileri

  • Maçolar (Tuncay)
  • Dicle (Ferhat)
  • Kavak Yelleri
  • Hepsi Bir
  • Elveda Rumeli (Mustafa Namık)
  • Yer Gök Aşk (Çınar Ilgaz)
  • Lale Devri (Çınar Ilgaz)
  • Asla Vazgeçmem (Yiğit Kozan)
  • Siyah İnci (Kenan)
  • Bir Umut Yeter (Yılmaz Karabey)

Şampiyon Fırat Bölükbaşı kimdir konumuzun sonuna geldik, daha fazlası için kategorimize bakmayı unutmayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz