Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Mücella Kimdir? Bahar Süer Dizileri, Boyu, Yaşı

Şampiyon Mücella Kimdir? Bahar Süer Dizileri, Boyu, Yaşı

Bahar Süer‘in canlandırdığı Fırat’ın yengesi genç ve güzel oyuncu Şampiyon Mücella kimdir sorusunu cevaplayalım.

Dizi içerisinde çok tecrübeli oyuncular olduğu gibi kariyerinin başlangıcında olan çok yetenekli isimler de var. Bahar’da onlardan birisi, genç ve henüz 3 tane dizide rol aldı, yani önünde uzun bir kariyer basamağı var.

Dizinin kadrosu oldukça iyi, yani karakterin yaşadığı duyguları bize hissettirecek yetenekler var. Bu da, bu dizinin konusu için çok önemli. Yani zor zamanlar geçiren bir boksörün duygularını paylaşmalıyız, böylelikle oldukça etkileyici olur.

Dizinin diğer oyuncularını merak ediyor musunuz? O zaman Şampiyon Oyuncu Kadrosu konumuzu ziyaret etmelisiniz.

Şampiyon Mücella Kimdir?

Başrol oyuncumuz Fırat Bölükbaşı‘nın yengesidir, bildiğiniz üzere konu Fırat’ın yaşadığı zorluklar üzerine kuruludur. Kendisi yengesi olur ve ona zor günlerinde yardımcı olur.

Mücella küçük Güneş’e bakar ve onunla ilgilenir, ailenin iyi yürekli hanımıdır yani. 30’lu yaşlarının başındadır, genç kadın eşi ile sorunları vardır.

Bundan dolayı mutsuz bir zaman geçirir, yani eşi ona sürekli olarak zorluklar çıkarır. Hem kendi sorunlarının üstesinden gelmeye çalışır hemde Güneş’e bakmaya çalışır, yani diğer insanların sorunlarına da yardımcı olmak ister.

Bahar Süer Kimdir? Dizileri, Boyu, Yaşı

sampiyon-bahar-suer-mucella
Bahar Süer

Yaşı: 13 Şubat 1985
Boyu: 1.69 m
Kilosu: 55 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Bilinmiyor

13 Şubat 1985 Ankara doğumludur. Genç oyuncu eğitimini Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nü başarı ile bitirerek gerçekleştirmiştir. Eğitimini tamamlaması ardına oyunculuk deneyimi elde etmek için yapımlarda yer almaya başlamıştır.

Yer aldığı ilk profesyonel yapım Avrupa Avrupa dizisi olmuştur. Burada Nezahat karakterine performansı ile can vermiştir. Oyunculuğu beğenilen Bahar Süer bunun ardından dizilerde rol almaya devam etmiştir.

Bahar Süer dizileri

  • Avrupa Avrupa (Nezahat)
  • Seksenler (Emel)
  • Yeni Gelin (Nazgül)

Şampiyon Mücella kimdir konumuz burada bitti, umarım genç oyuncu bu dizi ile yıldızını parlatır ve kariyerinde ilerleme sağlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz