Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Doktor Suna Kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy Dizileri

Şampiyon Doktor Suna Kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy Dizileri

Şampiyon dizisinin güzeller güzeli ve başarılı doktor Suna kimdir? Yıldız Çağrı Atiksoy dizileri, yaşı, boyu, instagram adresi nedir?

Dizide çok merak edilen karakterlerden biri olan başarılı doktor Suna hakkında karakter analizi yapmak için kolları sıvadık. Oldukça beğenilen ve zeki olduğu kadar aynı zamanda çalışkan bir insan olan Suna hakkında daha çok şey öğrenelim.

12 Eylül’de TRT 1 ekranlarındaki yerini alacak olan Şampiyon dizisinin tüm oyuncu kadrosu liste halinde sizler için sunuldu, göz gezdirmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Şampiyon Dizisi Tüm Oyuncu Kadrosu

BSK Yapım tarafından TRT 1 ekranları için hazırlanmaktadır. İlgi çekici konusu itibari ile yüksek izleyici kitlesine hitap edeceği düşünülmektedir. Her karakter ayrı bir dünya olan dizide, tüm karakterler için bir inceleme gerçekleştirelim.

Şampiyon Doktor Suna Kimdir?

sampiyon-doktor-suna
Suna

Öncelikle tıp fakültesi gibi ağır bir bölümü okurken uzun saatler boyunca çalışmaya alışkın bir kadındır. Suna zeki olduğu gibi çalışkanlığı ile de ön plandadır. Oldukça da güzel olması sebebi ile erkekler tarafından beğenilmektedir. Hal böyle olunca Suna’nın talibi çoktur. Ancak Suna, Kafkas’ı sevmektedir. Ona aşıktır. Kafkas’ın zor bir dönemden geçtiğini biliyor ve ona destek olmak istiyor.

Yoğun çalışma saatlerine ayak uydururken bir yandan da aşık olduğu adam, Fırat (Kafkas) için vaktini ayırmaktadır. Elinden gelen desteği sunmak istemektedir. Tuttuğunu koparan başarılı bir insan olan Suna aynı zamanda çocuklarla da arasının iyi olduğunu bilmektedir. Kafkas’ın çocuğu Güneş için iyi bir anne olduğunu gösterecektir.

Yalnızca sevgisi ile destek olmak yerine aynı zamanda doktor olduğu için bilgisi ile de ona yardımcı olmanın çabası içerisindedir. Akıllı, başarılı, zeki ve aynı zamanda bir o kadar da güzel bir kadındır.

Kafkas ve Suna aşkı Türk dizileri arasında popüler bir etki yaratacağa benziyor. İçten bir birliktelik sunacağı vaat ediliyor. Her bir karakter dizide birbiri ile uyumlu bir şekilde müthiş bir senaryo ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Türk dizileri arasında nasıl bir yere sahip olur, ne kadar izleyici kitlesini elde eder bunların hepsini gelecek zamanda rahatlıkla göreceğiz.

Yıldız Çağrı Atiksoy (Suna)

sampiyon-yildiz-cagri-atiksoy-suna
Yıldız Çağrı Atiksoy

Yaşı: 1 Nisan 1986
Boyu: 1.76 m
Kilosu: 54 kg
Göz Rengi: Kahverengi
Eşi-Sevgilisi: Hasan Canadiker, Sevgilisi
Instagram Adresi: yildiz_c_atiksoy

1 Nisan 1986 İzmir doğumludur. Değerli oyuncu eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk dersleri alarak tamamlamıştır. Ayrıca hiç gecikmeden de dizilerde rol almaya başlayarak tecrübesini artırmaya çalışmıştır.

Birçok dizi ve filmde yer alarak tecrübesini hızlıca artırırken, bir yandan da Türkiye’de tanınan bir oyuncu haline gelmiştir. İlk deneyimini ise Büyük Buluşma dizisi ile gerçekleştirmiştir.

Yıldız Çağrı Atiksoy dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında:

 • Büyük Buluşma
 • Emret Komutanım (Hemşire)
 • Ah İstanbul (Ahu)
 • Yağmurdan Sonra (Işık Karuzo)
 • Yersiz Yurtsuz (Hazal Şanoğulları)
 • Gazi (Leyla)
 • Bahar Dalları (Bahar)
 • Öyle Bir Geçer Zaman Ki (Berrin Akarsu)
 • Yedi Güzel Adam (Zehra)
 • Evli ve Öfkeli (Mine)
 • Savaşçı (Doktor Aslı Özkaynak)

Sevgili oyuncumuzun yer aldığı birçok film ve oyun olduğunu da belirtelim. Yer aldığı filmlerde büyük beğeni toplamıştır. Ancak listemizde bunlara yer vermedik.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz