Ana Sayfa Şampiyon Şampiyon Güneş Bölükbaşı Kimdir? Emir Özyakışır Yaşı

Şampiyon Güneş Bölükbaşı Kimdir? Emir Özyakışır Yaşı

Şampiyon dizisinin biricik ve hasta çocuğu Güneş Bölükbaşı kimdir? Kafkas’ın oğlu karakterini oynayan Emir Özyakışır yaşı, dizileri?

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Şampiyon karakterlerinden birini daha incelemeye devam ediyoruz. Oldukça başarılı bir oyuncudan bahsedeceğiz. 2011 doğumlu bir oyuncu! Oldukça da iyi performans gösteriyor. Gelecekte büyük işlere imza atacağa benziyor!

Dizide Kafkas’ın yani Fırat’ın oğlu olarak karşımıza çıkan Güneş karakterini daha yakından tanıyalım.

Başlamadan önce, Şampiyon dizisi tam oyuncu listesi sizler için paylaşıldı, göz gezdirmek isterseniz tıklayabilirsiniz: Şampiyon Dizisi Ful Cast Oyuncu Listesi

Şampiyon Güneş Bölükbaşı Kimdir?

Güneş gözlerinin için güzel müthiş bir çocuktur. Babasının biricik oğludur. Annesi amansız bir hastalığın pençesine düşmüş ve vefat etmiştir. Bununla birlikte babası Kafkas için oldukça zor bir dönem başlamış olur. Aslında bu dönem Güneş’in annesi hasta olduğu dönemlere dayanmaktadır. Oldukça zor zamanlar geçiren Kafkas, kara bir haber alır!

Güneş de hastadır. Annesinin yakalandığı hastalığın pençesine düşmüştür. Amansız bir hastalığa yakalanan Güneş, yüzündeki gülümsemesini yitirmeden babasına destek olmaya çalışır.

Güneş, minik kalbi olmasına karşın oldukça derin duygular beslemektedir. Babasının kendisi için elinden geleni yaptığını bilmektedir. Güneş de babasına destek olmak istemektedir. Biricik Güneş, öncelikle babasının desteği ile sonrasında ise doktor Suna’nın sevgisi ile kendini huzurlu hissetmektedir. Gelecek zamanda Güneş bu hastalıktan kurtulabilecek mi birlikte göreceğiz.

Emir Özyakışır (Güneş Bölükbaşı)

sampiyon-emir-ozyakisir-emir-bolukbasi
Emir Özyakışır

Yaşı: 3 Temmuz 2011
Boyu: 1.25 m
Kilosu: 24 kg
Göz Rengi: Yeşil
Eşi-Sevgilisi: –

3 Temmuz 2011 İstanbul doğumludur. Kendisi henüz ilköğretim öğrencisidir. Oynadığı rollerde göstermiş olduğu büyük başarı sayesinde aranan çocuk oyuncu karakteridir. Daha öncesinde bazı reklam filmlerinde yer almıştır.

İlk oyunculuk deneyimini Bu Şehir Arkandan gelecek dizisi ile yapmıştır. Başarısı görülünce dizilerde oynamaya devam etmiştir. Bir yandan da eğitimine önem vermektedir. Ailesi tarafından gözetilen bir çocuk olduğunu belirtelim.

Emir Özyakışır dizileri, daha önce oynadığı diziler hakkında ufak bir liste hazırladık:

  • Bu Şehir Arkandan Gelecek (Ali)
  • Gülperi (Can)

Bunun yanında Konuşan Hayvanlar filminde de görev alarak ilk film deneyimini de yaşamış oldu. Küçük oyuncumuza hayatta başarılar diliyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz